Lista ocen Opel Calibra (192) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 414 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~flyman
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Czasem coś padnie, bo to nie najmłodsze autko. Ja przez 2 lata jazdy wymieniłem linke sprzęgła, uszczelke pod klawiaturą zaworów i spod miski olejowej(częsta przyczyna wycieków oleju) oraz czujnik absu.
~karpik@icpnet.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
ostatnio pierwszy raz stanela, ale to raczej byla wina kiepskiego paliwa i juz po 20 min bylo ok; zepsula sie szyba - elektryka, postanowilem dac naprawic przy okazji ale jeszcz sie taka nie zdarzyla :))
~k7393
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Wychodzą tylko rzeczy eksploatacyjne bądź dosłownie drobiazgi które wynikły ze złej mej eksploatacji bądź błędu z mojej strony. Tak to nie mam co narzekać- mega tanie części!
~rtrafal@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Plastki czasem trzeszcza ale to w oplu raczej standard jak jestes kumaty to sobie z tym poradzisz (podpowiedz gumowy wezyk potnij na kawaleczki i wepchnij gdzie trzeba)
~markus07
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Trzeba zwracać uwagę na auto zadbane i nie po przejściach. Jeśli było po stłuczce (wypadek nie wchodzi w rachubę!!!) to dobrze się mu przyjżeć czy solidnie zrobione.
~Dawid
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Siada elektryka, miałem Cali to zaczęła się palić skrzynka z bezpiecznikami, poparzyło mi lewą nogę. Raz zaczeła gasnąć bez powodu, co się okazało gdzieś na wiążce nie było kontaktu.
~Paweł Michnowski
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
W moim przypadku bzdurki typu: - czujniki abs( chyba do wymiany) - nie działa tylna wycieraczka (coś z elektryką albo silniczek do wymiany) - zacina sie przycisk do klimy
~Picek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Czaem jakiś plastik zatrzeszczy i trudno go zlokalizować. Ale da się :) Po za tym Calibra nie jest dla ludiz co tylko jeżdza i nic więcej reszte mechanik robi. Takie moje zdanie
~Konatowyć
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na tak stare auto to spoko jakieś drobiazgi od czasu do czasu wiadomo nie jest to nówka ale auto w drodze stanęło tylko raz jak zdechł alternator

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~IZA
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
W Cali nie trzeba nic naprawiać,przez cztery lata od zakupu nic się w nim nie popsuło,nawet elektryka w pożadku nigdy nie szwankowała odpukać!