Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW 1998-2000 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesiek0192
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Auto dobrze sie spisuje. Wystarczy wymieniać olej i paliwo do baku dolewać. Raz miałem tylko problem z spalonym czujnikiem temperatury silnika czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam . silnik działał tylko chłodzenie jego nie działało . Dokupiłem pierdułkę i naprawiłem sam :)
~CINALEK
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
WYMIANA CZUJNIKA BIEGU WSTECZNEGO, WYMIANA CZUJNIKA POŁOŻENIA WAŁU KORBOWEGO - ZNACZNIE WPŁYNĘŁO NA ZAPŁON, A CO ZA TYM IDZIE SPALANIE I ELASTYCZNOŚĆ SILNIKA - OCZYWIŚCIE WSZYSTKO NA LEPSZE - JAKBY INNY SILNIK
~arek 1981
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
jeśli autko po rozgrzaniu wam gaśnie to jest to na 100000000% czujnik obrotów wału polecam oryginał albo bosha za ok 130 zł.na zamienniku za 70zł pojezdzisz góra rok
~Barba
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Trochę mało miejsca na gadżety i nie ukrywam, większość przedmiotów takich jak telefon, zapalniczka, fajki, czapka dla wygody lądowały na siedzeniu pasażera.
~Mateo
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Przez 7 lat tylko 3 razy wymiana żarówek i czujnik wentylatora, który nadal działał, ale już za szybko się załączał. Poza tym- absolutnie nic.
~korsarz :)
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Auto nie jest nowe, więc czasem coś się popsuje, ale zwykle są to drobiazgi, które łatwo i tanio można naprawić
~JACHOŚ
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
WSZYSTKIE MOJE USTERKI BYŁY ZWIĄZANE ZE WCZEŚNIEJSZĄ EKSPLOATACJA AUTA W PIZZERI A TO WSZYSTKO PRZEZ DUŻE ZANIEDBANIA
~skandal77@op.pl
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Jestem zadowolony nawet takie drobiazgi jak przepalone żarówki w desce rozdzielczej nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.
~zuhar
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
oj niestety, przeplywomierz wymieniany 2 razy, czujnik temperatury, od pewnego czasu na zimnym silniku nie lapie obrotow :(
~Paul
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Dosłownie NIC się nie zepsuło, była tylko standartowa wymiana oleju, filtrów paliwa i powietrza oraz tankowanie benzyny.
Opel Corsa B Hatchback