Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW 1998-2000 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barba
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Mam 1,87 wzrostu i nie narzekam :) Jadąc tylko z żoną na wakacje, z namiotem, krzesełkami, torbami, osprzętem wypełniliśmy całą corsę (w 3 osoby byłby kłopot). W corsę zapakowałem także dziecko z fotelikiem, żonę i wózek, choć gondola musiała jechać \"pionowo\" z przodu, do auta weszły jeszcze dwie torby podróżne, reklamówki i mniejsze torby (np. z butami) i co najważniejsze - wędka + sprzęt wedkarski :D Spakowanie się w ten samochód wymaga...
~korsarz :)
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Jest zaskakująco dobrze jak na wymiary zewnętrzne. Na nogi z przodu czy z tyłu miejsca jest dużo. Mimo że mam 190 cm wzrostu za mną usiądzie kobietka i nie będzie obijać sobie kolanami brody. Bagażnik ma 280 litró, co nawet dziś w klasie B jest wynikiem dobrym. Jedyne zastrzeżenia to szerokośc kabiny, niestety auto jest wąskie a przez to z tyłu 3 osoby nie usiądą. Z przodu też luzu wielkiego nie ma. Mało schowków w aucie, niestety wtedy nie...
~Bari
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Przednie fotele jak na tę klasę auta są dość wygodne nawet na dłużsych trasach. Tylna kanapa nie daje już takiego komfortu szczególnie na tych dłuższych trasach. Ilość miejsca jest zadowalająca zarówno z przodu jak i z tyłu. Jedynie przednia szyba zbyt szybko "opada" i dzięki temu znacznie zmniejszona jest przestrzeń między szybą a głową. Za to auto zyskuje na aerodynamice.
~Mateusz12443
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Tu corsa wypada dobrze jak na 15 letnie auto. Corsa oferuje dużo miejsca w środku nawet na tylnich fotelach. Przy moim wzroście 171cm siadając za sobą mam jeszcze dużo miejsca na nogi oraz nad głową. Niestety bagaźnik jest zbyt mały i wiele do niego nie załadujemy. Maksymalnie mogłem zmieścić lodówkę samochodową i 3 duże torby sportowe.
~Pawel095
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
3 dorosłe osoby spokojnie się spakują na wakacje. z przodu miejsca wystarczająco dla mnie (175cm wzrostu). Z tyłu spokojnie też dwie dorosłe osoby usiądą. Bagażnik wcale nie taki mały. Corsa nie wygląda, ale w środku całkiem pakowna. Wózek spokojnie woziliśmy w bagażniku jak była potrzeba.
~grzesiek0192
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Rewelacji nie ma :P Bagażnik mieści dwie walizki , moze i więcej to zależy od wielkości walizek :P Pasażer i kierowca ma całkiem wygodną pozycje za kierownicą , co do tylnej kanapy to nie jeźdze tam :P tragedii nie ma jest z Tyłu wygodniej niż w AUDI TT czy maluchu :P
~Paul
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Z przodu miejsca jest bardzo dużo, z tyłu znacznie mniej, trudno mi powiedzieć bo tak się do tej pory składało że z tyłu dłuższej drogi nie jechałem, ale żona uważa że jest porównywalnie z najlepszymi autami tej wielkości.
~JACHOŚ
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
JAK NA TAK MAŁE AUTO JEST BARDZO DUŻO PRZESTRZENI W KAŻDYM POŁOŻENIU DLA KIEROWCY I PASAŻERA Z TYŁU DLA DZIECI TAKŻE WYSTARCZAJĄCO MIEJSCA I NIE MA CO SIĘ CZEPIAĆ PRZECIEŻ JEST TO AUTO TYPOWO MIEJSKIE
~Mateo
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Z przodu bez zastrzeżeń - duży i mały znajdzie sobie odpowiednią pozycję. Z tyłu nie najgorzej, choć wysokim przeszkadzać może opadający ku tyłowi w 3-drzwiówce dach.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
7,4
9,5
~zuhar
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
2 przednie siedzenia ujda ale w tyle to tylko pieska woze, nie ma szans zeby osoba przy 190 cm siedzaca z tylu odbyla wygodna jazde, nogi i glowa do amputacji :)
Opel Corsa B Hatchback