Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW 1998-2000 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz12443
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Dla mnie samochód ma jedno z lepszych zawieszeń. Mimo, że jest ono twarde to komfort zjazdy zostaje na dosyć przyzwoitym poziomie, a do tego świetnie trzyma się w zakrętach nawet przy znacząco wyższych prędkościach. Nie odczuwa się tzw. bujania jak i przechyłu auta.
~Bari
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Auto dobrze się prowadzi i z tego co wiem to często kobiety bardzo sobie chwalą jazdę Corsinką. Warto kupić ten model ze wspomaganiem bo bez to trochę męka niestety. Co do hamulców to nie można zaliczyć ich do najskuteczniejszych nawet z ABS-em.
~Pawel095
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Bez zastrzeżeń. Auto prowadzi się dobrze, zawieszenie jest sztywne, ale da się jeździć po dziurach. Co najważniejsze nie jest awaryjne bo tak na prawdę prócz gum i końcówek drążków kierowniczych nic nie wymieniałem.
~JACHOŚ
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
nIE NARZEKAM JAK NA AUTO TEJ KLASY W MIARĘ MIĘKKIE CHOĆ STWIERDZIŁEM ŻE WYMIENIĘ WSZYSTKIE MOŻLIWE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE W ZAWIESZENIU PRZEDNIM I TYLNYM WRAZ Z AMORTYZATORAMI KOSZT TO 500 ZŁ WIĘC SADZĘ ŻE I TAK NIE DUŻO
~CINALEK
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
JAK DLA MNIE BARDZO DOBRY, PRZY DUZYCH SZYBKOŚCIACH DORZE TRZYMA SIE DROGI, PRZYSPIESZANIE-OK, NA GAZIE UDALO MI SIĘ JECHAĆ ok. 185km/h - NIEMCY - AUTOSTRADA, NA BENZYNIE MAX 165km/h - JAK W PAPIERCH
~dabek2212
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Układ kierowniczy jest przystosowany głównie do jazdy miejskiej, koła reagują na najmniejszy ruch kierownicy, w mieście świetna sprawa, w trasie niestety męcząca.
~korsarz :)
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Bardzo poprawny. Auto trzyma się drogi, mimo tego że jest wąskie. Dobre resorowanie. Układ jezdny dorównuje temu z Polo z tamtych lat, a to wysoki poziom.
~Paul
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Zawieszenie dobrze znosi Polskie drogi. Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, w dobrą pogodę na autostradzie w zakrętach jechałem bez problemu 160 km/h.
~HetmanR
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Tłumi nierówności, ale na większych dziurach trochę ciężko sobie radzi, ogólnie nie narzekam.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
7,4
9,5
~Przemek - Opel Corsa B 12 16v 2000r
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Doskonały - może czasami za mieki ale gdyby był twardszy to pewnie szybciej byśmy jeździli... ;)
Opel Corsa B Hatchback