Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~giorgus
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
w 13 - letnim aucie - sukcesywna wymiana żarówek podświetelnia deski rozdzielczej - ale wszystko ma swoją żywotność, przy 90000 wymniana uszczelki pod głowicą, przy 180000 wymiana uszczelki pod miska olejową, przy 220 tys wymiana uszczelniacza na wale korbowym. Przy takim przebiegu mojego auta i jego ciągłej eksploatacji uważam że to są drobiazgi, tym bardziej że cena części jest niska
~gela@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
nic specjalnego się nie działo, na początku wysiadł wskaźnik poziomu paliwa. Usterki i uciążliwości występowały jedynie po jakichś uszkodzeniach mechanicznych/stłuczkach np. po wjechaniu na wysoki krawężnik, zgięła się prawa półoska i piasta.
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Kupiłem ją jakiś czas temu, wielu znajomych miało ten sam model ale z innym silnikiem - drobne usterki zdarzają się rzadko, a jeśli nawet - szybko da się z nimi uporać.
~Łukasz "che"
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
czujnik temp plynu chodniczego zalaczajacy wentylator zawiesil sie w pozycji wlaczonej, wiec wentylator krecil sie caly czas, wymeinilem i juz dziala =)
~inferno855
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
mój egzemplarz nie należał do wielbiciela motoryzacji więc zaraz po zakupie należało wykonać kilka prac m.in uszczelka pod klawiatura
~manyek
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Podświetlenie konsoli środkowej - przaplone obie żarówki. Przednie fotele czasem skrzypią podczas jazdy po nierównej drodze.
~fan_groclinu@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
po 10 latach jakie ma auto wymieniłem wszystkie amorki i końcowy tłumik tyle czyli puki co pięknie
~leon1957@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W zasadzie jeżeli dostanie w porę to co ma dostać /prawidłowy serwis/ta autko jest niezawodne.
~Ojciec
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W tych autach pada lambda i zwór egr jeżeli naleje sie słabej benzyny
~Mari
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jeszcze nic sie wiekszego nie dzialo. Jedyne co wymieniam to zarowki.
Opel Corsa B Hatchback