Oceny Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000

Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000

~Mariusz Bisko
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Posiadam autko około 4 miesiące. Za 1200zł z kompletem kół letnich od bardzo uczciwej osoby udało mi się nabyć na prawdę zadbany egzemplarz z 1998 roku silnik 1.4 16V (90KM) bez LPG w wersji 3D sport. Od momentu zakupu licznik pokazywał autentyczny, udokumentowany przebieg 135.800km co jest na prawdę na plus. Od razu wymieniłem komplet filtrów, rozrząd nie wymagał wymiany, olej jaki zastosowałem to Valvoline 5W-50 do aut sportowych wraz z...
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Ogólnie auto nie jest samo w sobie złe, szczególnie w mojej wersji wyposażenia i tym silniku. Łączy nieco mocy do małych szaleństw z ekonomią na trasie (w mieście można o dobrym spalaniu zapomnieć) i tanimi naprawami. Więcej w poszczególnych opisach.
3,2
~krzysztof
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
raczej dobre autko, choć przy moim litrażu i gabarytach kosztowne w eksploatacji, tzn. dosyć dużo pali jak na taką kategorię. Do tego jeszcze dochodzą koszty napraw (nie należy do samochodów, w które nie trzeba ładować kasy )
~giorgus
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przez pięć lat dojeżdżałem do pracy na odległość 300 km dwa razy w tygodniu tam i spowrotem - nigdy auto mnie nie zawiodło. Auto mam wyposazone w instalację gazową (przebieg 85 tys). Przeglądy robię raz do roku - do tej pory musiałem tylko raz dokonać regulacji. dwa razy zdarzyło się że przez instalację gazowa komputer zasilania złapał błedy, ale wystarczyło je tylko wykasować i cała naprzód
~Łukasz "che"
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Kupilem to autko zupelnie przypadkiem, rozgladalem sie za czyms innym ale jakos tak zobaczylem i mnie urzeklo. naprawde godne polecenia jesli ktos szuka czegos nie duzego. Polecam cos z silnikiem 1,4 16V, jest mocny i nie pali duzo, Aha jesli ktos by chcial zakladac do tego gaz to odradzam. Po pierwsze szkoda gazowac taki silniczek a po drugie malo sie to oplaca, koszt instalacji to okolo 3500 tys.
3,8
~pawelekm28@o2.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Bardzo ładny samochodzik, szczególnie z zaaplikowanymi mu zmianami w wygladzie. Dużo miejsca w środku, ale z powodu butli z gazem mały bagażnik. Technicznie jest taki sobie, ale przynajmniej ma sporą moc (90KM).
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
3,7
~Jacek Ch
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Raczej na całokształ to nie można narzekać autko jest raczej nie problemowe i usterek niema odnośnie dynamiki to oczywiście też przy 1.4 nie jest źle chociaż w porównaniu do innych powinien być dynamiczniejszy i oszczędniejszy ale w późniejszych modelach nowsze silniki sądząc po opiniach są lepsze
3,5
~furman-ka
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
jestem zadowolona że wybrałam corsę, autko w sam raz dla kobiety, pojemny bagażnik, ale bez szaleństw na drodze bo silnik mało elastyczny-może to dobrze, serwisowanie drogie w ASO i zawsze potem wyskakuje jakaś drobna usterka, chętnie zamieniłabym na nową ale z silnikiem 1200 16V gdyby cena była niższa
~tasman88
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Corsa B maly samochodzic ale dla 4osob jest ok najlepsze auto dla kobiet, male dobra widocznosc i fukcjonalnosc.
~mark
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Dość ciekawe auto, za niewielkie pieniądze, niewiele usterek naprawy dość tanie
Opel Corsa B Hatchback