Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Mam ponad 180 wzrostu i nie jestem osobą wąską - osoby powyżej 185, będą czuły się coraz gorzej z każdym kolejnym cm wzrostu. Jeśli ktoś ma długie nogi to po odsunięciu fotelu maksymalnie od strony kierowcy czy pasażera - dostanie szału, ponieważ naprawdę auto (mam wersję 3d) nie oferuje nam zbytnio przestrzeni, a pasażerowie z tyłu to już całkowita porażka dla nich. Taki urok tej klasy.
~manyek
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Przy 2 "bardziej rosłych" osobach z przodu będzie ciasno. Ale jezeli w większości jeździć chcesz sam, lub Twoja dziewczyna nie jest wielgachna spokojnie można powiedzieć o wygodnej jeżdzie :)
~giorgus
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
autko super dla 4 osób, dla 5 troche ciasno ale znośnie. czesto zdarzalo si e pokonywac ok 300 km w pięć osób i z bagażami. niewierzyłem, że to autko oże tyle pomieścić
~gela@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Ja mam 188 cm wzrostu i fotel mam podniesiony max. do góry i nie narzekam na brak miejsca, a siedzisko wcale nie jest odchylone do tyłu. Z tyłu też całkiem przytulnie się siedzi.
~fan_groclinu@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
ja się mieszczę dziewczyna też a reszta niech się martwi. nawet kiedyś z tyłu spałem w nim więc ok chyba na 4 osoby o pięciu nie ma raczej mowy
~dally@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Nie jest to auto duże, z tyłu wiadomo, w tej klasie aut nie będzie luksusu. Nie jest to samochód dla wielkoludów.
~inferno855
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
dużo regulacji fotela, na krótkie trasy ok przebiegi powyżej 200 km jednorazowo - męczą
~Łukasz "che"
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
mam wersje 3 drzwiowa i jak na taki samochodzik o malych gabarytach to o dziwo jest bardzo duzo miejsca.
~mr_lukas
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
ja mam 187 wzrosu i jest mi wygodnie ale nikt juz za mna nie usiadziew chyba ze dziecko
~pawelekm28@o2.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jak na taki samochodzik - bardzo dobra. Mam 184cm i z przodu i z tyłu bardzo wygodnie się mieszczę.
Opel Corsa B Hatchback