Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Ogrzewanie działa doskonale (polecam wymienić filtr PP), jako, że mam wersję z klimą to klima jak na takie małe autko to na 2 już sprawia, że autem podróżuję się o wiele lepiej w środku. Gorzej gdy ktoś ma wersję bez klimatyzacji - strasznie szybko się nagrzewa, a na dodatek z nawiewów nawet ustawionych na zimno - będzie grzało.
~gela@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
w porónaniu z Meganką, długo się nagrzewa, ale jak się nagrzeje to już nie ma problemu że grzieś jest zimno. Sama wentylacja b. dobra, nie trzeba specjalnie włączać wentylatora żeby wiało np. na szybę- w Meganie to tragedia jest.
~macnow30
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Tu niestety kicha. Latem upał, zimą z reguły lodówa. Szyby parują, astmatyczny nawiew nie radzi sobie z odmrożeniem całości. Tył dobrze nagrzewa. W moim modelu dwa pierwsze stopnie nie działają.
~inferno855
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
nie wiem co bedzie w lecie moze szyberdach da radę schodzić wnętrze nagrzane czarną karoserią. w zimie po ok 10 km robi sie ciepło w środku, ważne żeby dbać o filtr kabinowy w innym przypadku parują szyby
~manyek
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W zimie ciężko było odparować szyby podaczes jazdy z 2 pasażerami. W sumie pozbycie się pary z tylnych bocznych szyb graniczylo z cudem. Wymieniłem filtr "kabinowy", liczę na poprawę.
~Kubelt kubelt@biznespartner.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
mało wydajna przy większej ilości pasażerów, długi czas odparowywania szyb, szczególnie podczas deszczu
~dally@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Dosyć szybko się nagrzewa, duży zakres regulacji, ale przy szybkiej jeździe potrafi cicho pogwizdywać.
~giorgus
ogrzewanie na 5, często trzeba wymieniać filtr przeciwpyłkowy kabiny
~Łukasz "che"
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
troche slaby nawiew na nogi i niestety paruja szybki w czasie deszczu.
~offender
Bardzo szybko sie nagrzewa szybciej niz w Audi 80 B4 czy skodzie Fabii