Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (109) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OpelFan
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Samochód jest przeciętnie wyciszony. Silnik jest dość głośny, zwłaszcza przy prędkościach powyżej 90km/h i mocno słyszalny w kabinie. Materiały wykorzystane we wnętrzu są niskiej jakości (wszędzie twarde plastiki), ale są bardzo dobrze spasowane i zmontowane (typowo po niemiecku). Mimo upływu lat i eksploatacji, plastiki nie wydają żadnych dźwięków.
~Mariusz
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Jak w większości samochodów na wyciszenie można narzekać przy wyższych obrotach bo jest po prostu głośno jednak w momencie gdy samochód stoi na postoju po prostu nic nie słychać jak makiem zasiał tak CICHO ( pod tym względem ja sam byłem bardzo zaskoczony bo oczytałem się dużo różnych opinii, a szczególnie tych, że jest w nim nieznośnie głośno )
~yarecki@gazeta.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Po roku wymieniałem uszczelki drzwi, ponieważ 1. przeceikała do środka woda 2. zrobiło się jescze głośniej. Przy jeździe autostradą lub choćby droga ekspresową na pewno nie da się rozmawiać przez zestaw głosnomówiący a i o słuchawkowym czasem można zapomnieć ;)
~matiap
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Jak na małe autko miejskie to jest ok. Zapewne głośniej w środku niż w np mercedesie C, ale to inna klasa auta. Do 100 można rozmawiać bez podnoszenia głosu. Powyżej zaczyna sie robić głośniej, ale dopiero od ok 130 jest faktycznie gorzej.
~Attmann
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Słychać 3 cylindry, a szczególnie jak się jedzie powyżej 120 km/h (albo po przekroczeniu 4000 obr/min). Przy normalnej jeździe jest cicho. Można posłuchać muzyki i pogadać normalnie. Dołożone wyciszenie maski (której nie ma w standardzie)trochę pomaga.
~robert.krol@gazeta.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
no niestety, możę jeszcze mój egzemplarz nie jest dotarty, ale silnik jest dosyć głośny w momencie przyśpieszania (może to tłumik trzeba będzie podjechać do serwisu), przy stałej prędkości i włączonym radiu silnika praktycznie nie słychać do 100km/h
~jurek035
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
na trasie jescze ujdzie.słychac dosc mocno silnik i szum powietrza,ale w miescie tragedia.wystarczy wjechac na dziurawą droge a odezwą się wszystkie plastikowe elementy wnętrza.ma się wrażenie jaby wszystko miało sie zaraz rozpaść
~suchyras
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wyciszenie jest dobre uwzgledniajac ze silnik chodzi jak niemiecki diesel to w srodku mozna nawet posłuchać radia czy porozmawiać przy ok 80km/h, szybciej to juz silnik prosi zeby zwolnic :)
~Karol016POL
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wyciszenie jest bardzo dobre, nawet nie słychać silnika przy ekonomicznej jeździe. Jednak bardzo jest słyszalny łańcuszek rozrządu gdy zaczyna się psuć i słychać szum powietrza przelatujący przez koła.
~robo
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Powyzej 120 km/h zaczyna byc glosno w srodku, ale po to zamontowali 6 glosnikow :). Silnik 3-cylindrowy pracuje jak dobrej klasy diesel, ale to "mruczenie" mozna nawet polubic. Ocena: 4