Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (105) - Widoczność

Na liście zabraknie 186 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KarolW
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Do tyłu może być, do przodu dobrze choć zdarzało mi się, że na pasach był koleś, a ja go nie zauważyłem, bo słupek mi go zasłonił.
~robo
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Bardzo dobra widocznosc przez boczne lusterka, troche gorsza przez tylna szybe, ale to nie moze zanizac ogolnej oceny. Ocena: 5-
~Rutek (mrutek@wp.pl)
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Do przodu ,dla dużych tak sobie, do tyłu jeszcze gorzej. A,że bagaznik zapchany zawsze po sufit, przydałby się peryskop do tyłu.
~frykass@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
zasadniczo w tak małym samochodzie nie może być problemów (choć tylna szyba jest trochę wąska - no i ta okitrana kratka...)
~Artur
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Dzięki dużej tylnej szybie i dobrym ułożeniom szyb przednich widoczność jest bardzo dobra.
~Marcin
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Przeszkadzają głównie słupki przednie. Co do widoczności na boki i w tył -- jest rewelacyjnie.
~yszek
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Calkiem dobra,czasem jak się parkuje tyłem wydaje się ze wystarczy a tu jest jeszcze troszke miejca:)
~Toldik
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Do tyłu mogłaby być lepsza, w lusterkach bocznych wszystko widać doskonale są naprawdę wielkie duży plus.
~emjot
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
było OK, fajne duże lusterka boczne, martwy punkt zredukowany do minimum. do tyłu też nieźle widać,
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
6,3
~teflon
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
o matko przedni slupek za szeroki w cofaniu frajerze jedź do tyły nie do przodu ...osioł