Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (105) - Widoczność

Na liście zabraknie 186 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Attmann
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Widoczność bez zarzutu. Duża tylna szyba i duża na niej wycieraczka. Zimą to się naprawdę przydaje! (Teraz jeżdżę Leonem, i w porównaniu z Corsą kaplica. Szyba tylna brudzi się jak w żadnym innym hatchbacku, którym jeździłem; a wycieraczka daje pole widzenia czołgisty). W Corsie naprawdę nie ma się o co przyczepić. Duże lusterka wsteczne. To przy kierowcy obejmuje martwe pole(lusterko jest dzielone, a nie asymetryczne co powoduje, że dobrze...
~022com
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Widoczność jest świetna! Lusterka boczne są duże, widać w nich doskonale sytuację na drodze, a lewe na samym końcu, \'załamuje się, co pozwala kontrolować tzw. \'martwy punkt. Lusterko \'wsteczne\' sprawuje swoją rolę. Okna są całkiem spore, a ustawienie przedniej szyby, daje duży kąt widzenia.
~elvis
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
z przodu widoczność bardzo dobra, z tyłu trochę gorzej - wysokość powoduje, że trudno idealnie dopasować się na parkingu :)mnie osobiście mocno przeszkadza tzw. martwy punkt - w gęstym ruchu ulicznym w pewnym momencie samochody po prostu \"znikają\" :)
~Japi
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
O tak, wersja dwudrzwiowa iest jak kabriolet. Brak martwych pól. Lusterka w wersi elektro z podgrzewaniem to max. Posiadanie szyberdachu otwiera także pole do dodatkowych doznań. Moje nigdy nie ciekły.
~Półroczny użytkownik
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
W przód widać dobrze, jedynie dość szerokie sa przy cofaniu słupki C w których sa zamontowane tylne lampy przez co mniej wprawnym osobom może się źle cofać, jednak mi to nie przeszkadza.
~OpelFan
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Widoczność jest rewelacyjna. Cienkie słupki A pozwalają niemal na pełny przegląd pola przed samochodem. Widoczność do tyłu też stoi na bardzo wysokim poziomie dzięki dużej szybie ułożonej niemal w pionie.
~jurek035
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
dużym plusem są lusterka zewnętrzne a raczej ich rozmiar.przednie słupki troszke psują moją ocenę ale można do tego przywyknąć.widoczność do tyłu bez zastrzeżeń chyba że mamy 3 ludzi na tylnej kanapie
~ag1234
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Myślę, że jest bardzo dobra. Lusterka boczne duże, widać wszystko co trzeba widzieć. Widoczność do tyłu jest doskonała nawet zagłówki nie przeszkadzają, pod warunkiem, że środkowy jest obniżony.
~Marko41
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Widoczność przez duże szyby bez zastrzeżeń. Jazda do tyłu również nie sprawia trudności. Szyba tylna ma wystarczającą wielkość do sprawnego wykonania manewru cofania.
~Mariusz
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Z widocznością jest rewelacyjnie zarówno do przodu na boki i do tyłu wystarczy sobie tylko obniżyć zagłówki z tyłu ( mam trzy zagłówki ) aby widoczność była dobra ;)