Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (291)

~marek41
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Auto oceniam bardzo wysoko. Powiem szczerze że się nie spodziewałem. Opinie są różne i trochę się obawiałem, ale nie potrzebnie.
3,8
~SEBEK
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
o.k wszystkie problemy na gwarancji i co najwazniejsze auto nie zostalo wykluczone z ruchu.WIELKI PLUS DLA AKUMULATORA.W WIELKI MROZY 2005 I 2006 AUTO JAKO JEDYNE WYJEZDZALO Z PARKINGU PRZY -30 ST.C.
~emjot
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
może trafiłem na takie egzemplarz a może to typowe dla Opla ale liczyłem na większą niezawodność. Kupiłem zaraz na początku jak wszedł model C i z tego co wiem część wad później wyeliminowano - np łącznik zmiany biegów zmieniono z plastikowy na metalowy ale moja ocena nie może być inna.
~oreu@trzebnica.net
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Sympatyczne autko o bardzo ładnej linii. Dla kobiety, jako auto do miasta idealne.
~nie kupię już Opla
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Po upływie roku zepsuł się regulator jałowego biegu - mały silniczek (wymiana 600 zł), wszędzie palą się żarówki nawet w konsoli, a cały samochód trzeszcy i skrzypi. W serwisie chcieli mi wymienić pasy bezpieczeństwa, ale nie potrafili odkręcić śrub, próbowali wpierw rozgrzać je palnikiem i niestety w wykładzienie pod fotelem wypalili dziury. Ogólna moja ocena samochodu jest średnia , natomiast obsługa w autoryzowanych serwisach firmy Opel w...
~Michał
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
1,0 to jednorazówka. Trzeba zwracać uwagę na wymianę oleju zgodnie z instrukcją producenta. Koniecznie w sezonie letnim kontrolować płyn chłodniczy bo bardzo szybko znika. (Silnik)
~Ja'Rule
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Gdyby nie zbyt duża ilość awarii było by naprawdę dobrze...
2,8
~stmichal1989
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Użytkuję samochód od 16 lat, pierwsze 3 lata jako pasażer - obecnie jako kierowca. Jestem pierwszym właścicielem więc znam ją doskonale.
~Ja´Rule
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Kiepski silnik oraz wyciszenie, zbyt wiele drobnych ale denerwujących usterek. Natomiast na plus można zaliczyć bardzo obszerne i wygodne wnętrze jednak są lepsi w tym segmencie
~marek105@wp.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Przed zakupem konieczna jest jazda próbna aby sprawdzić czy silnik odpowiada naszym oczekiwaniom. Warto zwrócić uwagę na widoczność do tyłu. Konfort jazdy ograniczony przez małe i wąskie opony (w porównaniu do golfa IV). Jeśli te rzeczy są do zakceptowania to zdecydowanie polecam zakup.