Lista ocen Opel Corsa C 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004 (122) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek k
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Z przodu jest ok. Po odsunięciu foteli do tyłu wystarczy miejsca nawet wysokim (chociaż ciężko się przyzwyczaić przesiadając się z astry), ale z tyłu wtedy jest fatalnie (wersja 4drzwiowa) - potrzebny kompromis miedzy osobami z tyłu i przodu (mowa o ludziach nie mniej niz 175cm). Trzymanie boczne foteli z przodu lepsze niz w astrze choć same fotele są mniejsze.
~dyzioo
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Mały bagażnik jeżeli ma być to auto rodzinne nie polecam. Z przodu wystarczająco miejsca aczkolwiek przy moim wzroście na dłuższą trasę ciutko mało miejsca na nogi (prawe kolano) jak i brak \"stopki\" po lewej stronie na dłuższą trasę. Ogólnie 4 z minusem. Z tyłu za to miejsca dla żony z fotelikiem dla dziecka w sam raz.
~hugggo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Miejsca jest wystarczjaco. Trzeba miec na wzgledzie ze zostala stworzona jako maly samochod i nie logiczne byloby krytykowanie ze jest za mala. Jesli ktos to jednak robi to wg mnie sie pomylil z wyborem samochodu. Wydaje mi sie ze miejsca jest porownywalnie z konkurencja a ewentualne roznice nie widoczne golym okiem.
~Afan
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jak na 3,7m długości miejsca jest zaskakująco dużo. Tyczy się to zarówno kierowcy, pasażera jak i dwóch miejsc na kanapie. Bagażnik obliczony na toboły dla dwóch osób. Odpuścić komentarze "ja z piątką moich dzieci się nie mieścimy", bo jakby ktoś nie zauważył - to nie minivan..
~munpak
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Szczerze. Odnosze wrażenie że auto zostało zaprojektowane z myślą o handlowcach robiących dziennie kilkaset kilometrów od klienta do klienta. Dlatego miało być zwrotne, twarzowe, przestrzenne i przede wszystkim - ułatwiające ciężką pracę. I takie właśnie jest.
~romano-ruda-sl@o2.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
przestrzeń wewnątrz pojazdu wystarczająca,ale bagażnik to już katastrofa!w samochodzie zewnętrznie większym od fiata uno jest mniejszy bagażnik-za to bogato tapicerowany. tylko na cholerę mi tapicerka w bagazniku? kosztem pojemności? to chyba nieporozumienie....
~b.lewacki@interia.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jak na autko tej klasy jest zaskakująco dużo miejsca dla pasażerów. Bagażnik ma co prawda tylko 260 litrów ale jest bardzo ustawny. W moim aucie jest możliwość odchylenia siedzeń do drugiego położenia i powiększenia nieco przestrzeni bagażowej.
~Stalker
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Z przodu jest naprawdę dużo miejsca, z tyłu jak na tę klase nie jest źle, ale o przewiezieniu pięciu osób raczej nie myślmy. Bagażnik ma 260 litrów, bez rewelacji, ale nie ma rozczarowania. Duży jest schowek, kieszenie w drzwiach nieco za małe i za płytkie.
~grigorij
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
sporo miejsca z przodu, duże kieszenie boczne, można wyjąć popielniczkę i powiększyć korytko na drobiazgi - super. Tył natomiast psuje dobre wrażenie, o czym pisałem już przy ergonomii Bagażnika nie ma, z tyłu tylko dodatkowy schowek na torebkę
~O...C....
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Przestrzeń kierowcy jest duża. Można ustawić wysokość siedzenia, oparcia i wys. kierownicy. Pasażerowie mają także bardzo, ale to bardzo dużo miejsca (przynajmniej tak jest w 5-drzwiówce). Bagarznik pomiestny.