Lista ocen Opel Corsa C 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004 (119) - Widoczność

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Afan
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Choć w wielu sytuacjach mocno irytujący jest szeroki (źle umiejscowiony?) przedni lewy słupek, który zabiera widoczność na zakrętach i przez który trzeba się czasem mocno powyginać. Choć w sumie ruch to zdrowie..
~dyzioo
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Mam wzrostu 180cm więc widoczność auta dla mnie była bardzo dobra. Większość parkowań juz było na wyczucie auta. Rewelacyjne wspomaganie (elektryczny motor) które działa rewelacyjnie, z ręka na sercu przysłowiowym jednym placem można kręcić na parkingu. REWELACJA.
~Paweł
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Z przodu szerokie słupki. Dwa razy prawie przejechałem przez nie pieszego. Nie to że nieostrożnie jechałem - warunki atmosferyczne były fatalne, słupek idealnie zasłaniał pieszego. Do tyłu w porządku - bardzo dobre lusterka boczne i wsteczne. Słaby docisk wycieraczki tylnej. 3/4
~romano-ruda-sl@o2.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
mam 187 cm.wzrostu.gdy spoglądam w prawo-skos przed skrętem-co widzę? widzę pieprzone wsteczne lusterko,które nie wiadomo dlaczego wisi 10cm. od sufitu!!!!!!mogli w czwartej rzeszy powiesić je jeszcze niżej-wtedy spoglądał bym nad nim,zamiast się schylać
~Uri
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Rewelacujne lusterka jak na tą klasę auta. Ogólnie dobra widoczność z przodu, ale kilka razy wprowadził mnie w błąd dość szeroki słupek przedni lewej szyby, zwłaszcza na przejściu dla pieszych - trzeba to mieć na uwadze!!!
~PABLO
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Widoczność do przodu, całkiem niezła, ale na boki przeszkadzają słupki przednie, widoczność do tyłu bardzo utrudnia w wersji 3 drzwiowej bardzo bardzo szeroki słupek tylni, Ale do tego też można się przyzwyczaić.
~hugggo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Akurat dla mnie widocznosc nie jest istotnym elementem, ktory wplywa na ocene samochodu. Dla wszystkich innych,, ktorzy mysla inaczej to moge powiedziec ze tylne slupki troche utrudniaja jazde na wstecznym biegu ;)
~kamien007@gmail.com
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Generalnie OK, ale szerokie słupki przednie ograniczają widoczność. Z tyłu słupki są bardzo szerokie, co utrudnia cofanie i wymaga przezwyczajenia. Sytuacje ratują naprawde duże lusterka zewnątrzne.
~śmietanka alojzy
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Dobrze ale mogło być lepiej. Przednie słupki najczęściej przeszkadzają przy przejeżdżaniu na przejściach bo sporo zasłaniają. Tyle słupki są dość grube i początkowo przeszkadają, ale mozna przywyknąć
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
6,7
8,1
~Stalker
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Wersja pięciodrzwiowa ma dodatkowe okienka z tyłu, które uławtiają manewrowanie. Przednie słupki są szerokie, ale taki jest teraz standard. Wielkie lusterka to ogromna pomoc dla kierowcy.