Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting (34) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~duzyMietek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Rewelacja, brak turbosprężarki i zaawansowanej elektroniki sprawia, że nic się nie psuje bo nie ma się co psuć. Wymiana oleju powinna być nieco częstsza niż zaleca producent+ zalecane regularne kontrole łańcucha rozrządu zapewnią bezawaryjną pracę. Odpala i jeździ nawet przy dużych mrozach, nie bierze oleju, mało pali a naprawy są w miarę tanie. W tej klasie już taniej się nie da, chyba tylko rowerem.
~Jendrek
Hatchback 5d Facelifting 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Do poważnych usterek mogę zaliczyć zacięty wlew paliwa. W zimie nie chciał się otworzyć i był to spory problem, zwłaszcza że raczej z pełnym bakiem się na stację nie przyjeżdża. Zdemontowałem boczek bagażnika i wyciągnąłem linkę z bolcem papa. Od tego czasu mam korek z kluczykiem, na szczęście niezbyt często się to auto tankuje.
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto od lipca 2014 kiedy zostało odebrane od dealera, bierze już drugi raz w akcji naprawczej. Niestety akcje dotyczą układu jezdnego oraz kierowniczego a więc jednych z kluczowych elementów pojazdu wpływających na jego bezpieczne użytkowanie. Najpierw było coś z drążkiem kierowniczym a ostatnio doszły zwrotnice do wymiany.
~Panjacek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Brak, oby tak dalej :) Lepiej zapobiegać , czyli np. zmieniać olej zdecydowanie wcześniej niż przy 30 tys , zmieniam co rok po zimie, jeżdżąc po mięscie 12-15 tys to maks dla oleju nawet dobrego...to samo filtry.
~Tadek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 87KM 64kW
Dostał dwa bo udało się go chwilowo uruchomić po wymianie uszczelki pod głowica i szeregu innych uszczelek i części o zerowej trwałości.
~Devl
Hatchback 5d Facelifting 1.3 CDTI ECOTEC 75KM 55kW
50tys km Dolewka Oleju (44tys) a przeglądy i olej co 30tys... Problemy z turbo Wibracje i buczenie dwu masy Przegrzewające się tarcze (słaba wentylacja)
~wola1908
Brak
~Samerglow
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
W serwisie Opla auto było już 3 razy. - Awaria pompy ABS - Usterka reduktora instalacji LPG 2x
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Nowe auto, niecałe 700 kilometrów przejechane. Nie ma prawa się nic psuć :)
~laswoj
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Tutaj nie mogę się jak na razie wypowiadać. Może za rok albo dwa.
Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting