Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~corsiarz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
W związku z pojawieniem sie corsy E i nie dawno corsy F ceny dramatycznie spadły na dół, lecz na rynku jest bardzo duży wybór i można znaleźć wypasione zadbane egzemplarze jak i zmęczone zniszczone zaniedbane. Moim zdaniem za tą cenę nie jest to najlepsze auto jeśli chodzi o wykonanie czy osiągi, ale na moje potrzeby jest ok. Ja nie miałem wygórowanych wymagań. Corsa D jest tak gdzieś pomiędzy jeśli chodzi o konkurencję pod tymi względami. Za...
~dzięcioł
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Szukając auta z tej półki cenowej można wybierać pomiędzy azjatyckimi szlifierkami, czesko-niemiecką fabią która droższa - oferuje o wiele mniej komfortu w standardzie. Jeśli szukamy samochodu na codzienne trasy do 30km, jazdę po mieście, i okazjonalne dłuższe wyskoki, jak najbardziej na tak. To samochód do tego stworzony, sprytny w mieście, do pracy dojedziemy, na trasie lepiej nie szaleć bo i tak nie wyciśniemy, a bezpieczeństwo przede...
~duzyMietek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
W swojej klasie rewelacja, nie rozumiem czemu nie ma wyższych ocen. Za 15-17 tys. (2020) można dostać dobrze utrzymany kilkuletni egzemplarz. Do przemieszczania z punktu A do punktu B jest świetny, mało pali i się nie psuje. Poszukiwacze limuzyn "super stan, igła od Niemca" za 15 tys. będą rozczarowani.
~Marlon Brando
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Kupując nowe auto zrobiłem konfigurację na stronie internetowej opla z elementami, na których mi zależało. Wysłałem do sprzedawców w promieniu 50 km. Spływały oferty jak w aukcji. Auto kupiłem 40 km od miejsca zamieszkania, z koszykiem prezentów. Kupiłem cosmo z pakietami za 48tyś.
~laswoj
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Wydaje się, że nie jest źle. Ale oczywiście mogło by być taniej. Porównując do innych marek, pewnie znajdziemy samochody tańsze z podobnym wyposażeniem. No cóż tutaj liczą się gusta i guściki. Chyba, że ktoś kupuje samochód jako służbowy. Wtedy ma inne priorytety.
~Czarek
Hatchback 5d Facelifting 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
To auto to idealny kompromis pomiędzy niską ceną a niezawodnością i jakością. Wnętrze nie jest klasy premium, ale Opel nigdy nie miał premium być. Dla osoby, która szuka dobrego samochodu bez potrzeby szpanowania znaczkiem przed znajomymi.
~Tomasz S.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Auto kupiłem za stosunkowo małe pieniądze. Nic nie trzeszczy a materiały są dobrej jakości. Nie wiem jak w innych egzemplarzach ale w mojej corsie kierownica bardzo łatwo się rysuje i nie wiem czy to od zegarka czy może wada fabryczna.
~Hocik
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Nic w tym samochodzie nie zachwyca. Koszty eksploatacji wysokie. Koszty autoryzowanych serwisów wręcz zatrważające. Okrutnie paliwożerny. Przyjemność z jazdy żadna.
~Pietrula
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Ceny różne a w Polsce zawsze drożej.Auto szybko tanieje i jest dużo używanych o połowę tańszych niż w ASO....pamiętajcie o silnikach bo będziecie płakać na drodze....min.1,4 i diesle.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Driveros
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
No cóż za te pieniądze to spodziewać się można więcej zwłaszcza w dziedzinie wyciszenia, skrzyni biegów i ogólnego komfortu użytkowania.
Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting