Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~corsiarz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Widoczność ogólnie jest bardzo dobra, przednia szyba mega duża więc jest ok, do tyłu też bez zastrzeżeń. Słupki B i C są trochę masywne, ale nigdy niczego ważnego mi nie zasłoniły - co bym musiał widzieć, a nie widziałem. Jedyne zastrzeżenie mam do słupka A - on też jest dość masywny i w połączeniu z tymi trójkątnymi szybkami czasami staje się mega dużym martwym polem. W normalnej jeździe, parkowaniu czy np rondo to nie ma znaczenia - tylko...
~Czarek
Hatchback 5d Facelifting 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Wszystko bylo by piękne, bardzo długa i designerska przednia szyba, świetne wręcz asferyczne lusterka. Jedno ALE. Duże słupki A i C. Słupki A szerokie jak budynki sprawiają, że należy sie wyginać do przodu i tyłu, aby sprawdzić, czy nie nadjeżdża jakiś rowerzysta. To samo na skrzyżowaniach. Z kolei słupki C utrudniają cofanie z parkingu przy ulicy. Po prostu należy się przyzwyczaić. Tylna szyba jest dość spora, przednia jest ogromna (czasem...
~laswoj
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Szyba przednia duża i oddalona do przodu, widoczność bardzo dobra, natomiast trzeba się przyzwyczaić do okienek ćwiartkowych na przednich słupkach. Początkowo przeszkadzają i trzeba się nauczyć przez nie \"zaglądać\". Tylna szyba mała, ale teraz już prawie wszystkie samochody tak mają. Trzeba się nauczyć cofać na lusterka, które są dobrze dopasowane.
~Marlon Brando
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Pisanie przez innych kierowców, że mu słupki zawadzają to nonsens. Mnie nic nie zawadza. Przednia szyba jak boisko, boczne szyby kierowcy i pasażera bez zarzutu. Z tyłu mała szyba, ale czujniki cofania to nic drogiego, a raz spróbujesz to w każdym nowym aucie będziesz tego wymagał.
~ds
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Widoczność do tyłu jest słaba ale to problem większości dzisiejszych aut. Do przodu niestety tez jest słabo. Grube słupki plus bezużyteczne trójkątne okienka tworzą dużą martwą strefą.
~Jack
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Pochodna dobrego układu jezdnego, plus sporo miejsca tak na przedzie, jak i z tyłu . Więcej niż znany mi Golf IV, podobnie co Astra II.Aha i bardzo wygodny fotele z przodu.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Do przodu, OK, do tyłu słabo przy manewrach, ale tych z tyłu widać. PROBLEM jeśli pasażer z przodu ma czuprynę to prawej nie widzicie. Troszkę za szeroki słupek.
~Jendrek
Hatchback 5d Facelifting 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Nie mam uwag, Za słupkiem potrafi się ukryć nawet półciężarówka ale do tego trzeba się przyzwyczaić. Wolę mieć jednak ten kawał blachy niż go nie mieć.
~Tom.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Małe szybki po bokach znacznie ułatwiają przejazd np przez drogi dla rowerów gdzie rowerzysta może pojawić się dosłownie znikąd
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting
6,9
7,6
~duzyMietek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Bardzo dobra widoczność, niska linia szyb, lusterka zaokrąglone po bokach i wysokie siedzenie sprawia że widać praktycznie wszystko
Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting