Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW 2006-2010 (59) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lelu
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Średnio, moda na szerokie słupki dotkęła też i ten model. Opisywany samochód posiada dwoje dzrwi i klapę (tzw 3 dr). Widocznośc do tyłu ograniczają (bardzo ładne) tylne małe okienka. Lusterka odpowiednie do tej klasy auta.
~corsa
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
może tylko moje wrażenie, ale nie potrafię odnaleźć skrajów auta oraz przeszkadzający słupek przedni, lecz z praktyki wiem że nowe auta tak mają (może producenci chcą aby montować czujniki parkowania?)
~Krzysiek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Autem ciezko sie parkoje ponieważ nie widac absolunie maski przednia szyba jest tak ścieta ze musial bym wybic szybe głowa aby co kolwiek zobaczyc .Patrzac w lusterko tez nie jest za wesolo .
~hare1967(at)tlen.pl
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
wielka przednia szyba, widoczność do przodu jest ograniczona przez pole pracy wycieraczek, przednie słupki zasłaniają pieszych na przejściu i rowerzystów, słaba widoczność przez tylną szybę
~darek.buczynski@gmail.com
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Przednie słupki to tragedia. Dziwne, że jeszcze nikogo nie rozjechałem - szczególnie jeśli wchodzi na jezdnie z lewej strony. Do tyłu nie jest aż tak źle ale dobrze tez nie.
~mcafe@interia.pl
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
ciezko sie przyzwyczaic do tego ze z przodu nie widac maski i trudno okreslic odleglosc od ewentualnych przeszkod, zbyt grube i za bardzo pochyle przednie slupki
~Klemens
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Jak na auto miejskie to widoczność taka sobie bez rewelacji ale źle też nie jest, jedynie tylne słupki trochę zasłaniają mogły by być węższe .
~Pawlass
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Osobiście denerwuje mnie dość ograniczona widoczność przez boczne słupki i lusterko, ale da się do tego przywyknąć, zwłaszcza przy tak małym samochodzie.
~Hania z Władysławowa
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Najgorsze są słupki A- nie wiem czemu akurat tak zaprojektowali to autko? \"Wyczucie\" do samochodu miałam dopiero po 1,5 roku od zakupu.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adam
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
widocznosc przez tylnia szybe mocno srednia, przednie slupki moze troszke za szerokie, lecz mimo wszystko dobra, przez lusterka bardzo duzo widac
Opel Corsa D Hatchback