Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW 2006-2010 (59) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cul
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Trochę przednie słupki zasłaniają widoczność przy skrętach. Do tyłu można się przyzwyczaić, dla narzekających proponuję korzystać z lusterek.
~Marek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Widoczność bardzo dobra. Ogromna przednia szyba i duże lusterka. Słupki mimo że dość duże wcale nie przeszkadzają jakoś szczególnie.
~Krissuss
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Z wyjątkiem widoczności z tyłu - przyzwoicie. Z tyłu tragedia... Przeszkadzają też nieco za szerokie słupki z przodu samochodu.
~Kaszniaczek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Ogólnie jest w porządku, ale szerokie słupki z przodu utrudniają jazdę w mieście - bywa że można nie zauważyć przechodnia przy pasach
~Filip
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Do tyłu ok. Do przodu słabo. Te słupki za szerokie nic nie widać. Kilka razy mogło dojść do kolizji przez te braki w widoczności.
~Andrzej...
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Mam wersje trydrzwiowa. Widocznośc do przodu bardzo dobra. Do tylu widocznosc ogranicza masywny slupek C oraz male boczne szyby.
~Werter
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Do tylu po skosie jest bardzo slabo. Nie widac gdzie konczy sie maska. Plus za duze lusterka.
~łukasz
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
widoczność jest bardzo dobra lecz nie kidy przeszkadzają przednie słupki,ale idzie sie przyzwyczaić.
~niezbyt szczęśliwy użytkownik
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
nawet myślałem, że wzrok mi się pogorszył ponieważ przez długi czas parkowałem po skosie

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Nie widać maski silnika, co znacznie utrudnia parkowanie, a co do cofania tyłem, to jest jeszcze gorzej...
Opel Corsa D Hatchback