Lista ocen Opel Corsa D (193) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
super,nic dodac,nic ujac.Mam 176 cm.Przesterzen kierowcy i pasazera jest duza,raz podrozwalem jako pasazer na tylnym siedzeniu ponad 300 km,zadnych bolow plecow,siedzenia bardzo komfortowe
~Hania z Władysławowa
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Przestrzeń jest idealna! Bardzo dużo miejsca nie tylko dla kierowcy! Zaskoczeniem są tylnie siedzenia - autko wygląda niepozornie, ale jest w nim więcej miejsca z tyłu niż np w audi A4;))
~adam
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
jesli chodzi o przestrzen dla kierowcy i pasazera z przodu jest bardzo dobra, z tylu wiadomo, nie mozna sie niczego dobrego spodziewac, w 4 osoby nie jest najgorzej, lecz w 5 jest juz ciezko
~rafka
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Po samochodzie z tego segmentu nie można było się spodziewać takiej przestrzeni dla kierowcy i podróżujących jaką oferuje te auto . Śmiało można wyruszać w dalekie trasy w liczbie 4 dorosłych osób .
~Radek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Daję 5 bo nie spotkałem się jeszcze z taką przestronnością wnętrza w aucie tego segmentu. Mam wersję 3 drzwiową i pasażerowie z tyłu nie narzekają na brak miejsca. Chyba ze jest się 2 metrowym koszykarzem.
~Andrzej...
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Z przodu jest duzo miejsca. BArdzo wygodne fotele z wystarczajacym trzymaniem bocznym. Z tylu przy rozsadnym ustawieniu przednich foteli wygodnie moga jechac 2 osoby. Trojka bedzie miala ciasno.
~Bartosz
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Zaskakująco dużo miejsca, również z tyłu. Fakt, jestem bardzo niski i szczupły, ale samochodu użytkowała także dużo wyższa i tęższa osoba i nie narzekała na brak przestrzeni.
~Kirdan5
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Jak na auto tego segmentu miejsca jest sporo. Ciężko spodziewać się niesamowitego komfortu i nadmiaru przestrzeni, w końcu to nie Superb. Mimo wszystko nie ma powodów do narzekania.
~Daniel
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
moim zdaniem jak na tak małe auto to przestrzeń w środku jest bardzo dobra może podróż w 5 osób gdzieś dalej może być nie najlepszym pomysłem, lecz w mniejszą ilość osób daje rade
~Megi
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Dla jednej czy dwóch osób, auto idealne. Dla czterech dorosłych pow. 170 cm ciasno, zwłaszcza z tyłu, ale zważywszy na fakt, że to auto typowo miejskie, nie wypada najgorzej.