Lista ocen Opel Frontera A Standard (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P.Paski
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
haha, drobiazgów to już nie spamiętam ale dwa pomniejsze a lepiej dające wyobrażenie o jakości tgo auta chętnie opiszę 1. w kilka dni po wyjechaniu z salonu nowym autem odpadają drzwi po stronie kierowcy na szczęście podczas wysiadania a nie podczas jazdy (drobna wada montażowa jak to określono w ASO - jeden zawias nie miał zawleczki i wypadł podczas jazdy po nierównościach) 2. podczas każdego deszczu lała się do kabiny woda tak że po...
~ajak1
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
auto ma swoje lata i co rusz coś wyskakuje, kupilem od handlarza i opel byl przez niego podszykowany, musialem więc kilka spraw wyprostować, w bieżącej eksploatacji jest jednak nie najlepiej, na razie to wprawdzie drobiazgi, ale zdażyłem sie już prawie zaprzyjaźnić z mechanikiem, lubi mnie i wcale mu sie nie dziwie, ma ze mnie stałe źródło dochodu
~PiotrekWroc
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
trzeba pilnować przewodów ciśnieniowych , kiepski dostęp do leflektorów przy wymianie żarówek tak z przodu jak i z tyłu!!!Problem z dostaniem żarówek do podświetlenia tablicy,problem z dostaniem części zamiennych mawet przez serwisy- ceny z kosmosu wszystko na zamówienie(nakrętka do szpilki koła to wydatek rzędu 47 zł za sztuk)Wrocław Opel Serwis
~TOM
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
PSUJĄ SIĘ DROBIAZGI ELEKTRYCZNA SZYBA TYLNYCH DRZWI AMORKI TYLNEJ SZYBY LEKKI LUZ W KOLUMNIE KIEROWNICY LUSTERKA PRZESTAŁY PRZESUWAĆ SIĘ W PŁASZCZYŻNIE POZIOMEJ DO WYMIANY WĄŻ MIĘDZY POMPĄ WODNĄ A SILNICZKIEM CYRKULACYJNYM
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
ogólnie jest dobrze, lecz tam takie duperelki jak czasami odlejająca się listwa na dżwiach to nie przeszkadza, w mojej np odpadł klosz kierunkowskazu poprostu się odleił ale przykleiłem i jest dobrze:)
~maciej sz
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
zależy co :) jak w kazdej terenówce czy w suv-ie sa rzeczy które sa obciążone bardziej niż inne. silnik jest taki sobie, napędy przy zalączniu to tragedia, jak chcecie w terenie poszalec to reczne lepsze :)
~Kenzo
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Jak w każdym aucie coś trzeba zrobić, żeby było OK. Dotyczy to detali elektrycznych. Główny problem, to pośniedziałe konektorki. Czyścimy i wszystko jak w nowym aucie!
~pan CIARABACH
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
auto potrafi wiele wybaczyć. z przodu wielowarsztatowcze,wymieniaj wszystko na czas a nie odczujesz, jak zaniedbasz to poleci zawieszenie jak domino.
~maciek0@wp.pl
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Jak narazie siadła mi pompa wody. Problem z odpalaniem w zime ON schodzi i potrzebny jest zaworek :) bez tego trzxeba pokrecic troche :)
~ZALLUK
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
poza problemami z ogrzewaniem, to nie ma co mu zarzucić. Jest jeszcze problem z klamkami, ale to chyba dotyczy wszystkich starych opli.
Opel Frontera A Standard