Lista ocen Opel Frontera A Standard (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igs123
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Widoczność jest tak doskonała, że po miewam czasem problem z parkowaniem małych niskich kompaktowych aut, bo przez niewielkie szybki \"nic nie widzę\" :) Początkowo drażnić może koło zapasowe na tylnej szybie - ale po chwili okazuje się że tak naprawdę nic nie zasłania. Na dodatek ogromne lusterka bardzo pomagają przy manewrowaniu.
~nightman, www.opelfrontera.pl
Standard 2.8 TD 113KM 83kW
na początku trochę przeszkadzało tylne koło na klapie bagażnika, ale porównanie z podobnymi autami tej klasy stawia moim zdaniem frotkę w bardzo atrakcyjnym świetle
~frota
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Siedzi się wysoko, z przodu i na boki widać dobrze, problem jak cofiemy do tyłu, przeszkadza koło zapasowe, ale idzie się przyzwyczaić.
~myśliwy
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
w lusterku tylnym słaba bo koło zapasowe ją utrudnia boczne lusterka duże i świetnie sie sprawdzają elektryka ful opcja
~losmotylos
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Nie widac nic w lusteku wewnetrznym przed kolo na tylnych drzwiach. Mozna poradzic sobie jezdzac na lusterkch.
~mpalusz@gazeta.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Siedzi sie dosyc wysoko widocznosc dobra, do tylu troche przeszkadza kolo ja mam po srodku moglo by byc z boku
~Waldek
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Dobra widoczność w każdą stronę, jedynie tył jeżeli jest na nim koło ogranicza widoczność dlatego 4 gwiazdki.
~Kenzo
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Kwestia przyzwyczajenia. Ja mam większy konfort, bo koło mam oryginalnie mocowane w wewnątrz na boku :)
~bravomusic@interia.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Widoczność do przodu i na boki znakomita. Do tyłu wiadomo trzeba się przyzwyczaić do koła zapasowego z tyłu.
~Marcin
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Szerokie slupki z przodu,kolo zapasowe z tylu...ale siedzi sie wysoko i lusterka duze.
Opel Frontera A Standard