Lista ocen Opel Frontera (250)

~wiciak-c@tlen.pl
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Auto terenowe z prawdziwego zdarzenia (karoseria osadzona na ramie), a nie jak dzisiejsze pseudoterenówki z samonośnym nadwoziem. Przy dobrym ogumieniu bardzo dzielne w terenie, przy zachowanym komforcie jazdy po drogach utwardzonych. Z silnikiem o pojemności 2200ccm (136KM) prezentuje dobre osiągi przy relatywnie niskim zużyciu paliwa (trasa - 10l/100km; miasto - 14l/100km). Części zamienne - w porównaniu z konkurencją - są ogólnodostępne i...
3,8
~Mandus
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Super auto dla tych co wiedzą co kupują i wiedzą, że samochód terenowy to inna bajka w porównaniu z osobówką. To moja druga Frontera i jestem na razie bardzo zadowolony. Niektórzy mówią, że kupiłem traktor (i cośw tym jest). To po prostu trzeba lubieć. Moja żona uwielbia Fronterą jeździć, więc to powinno wystarczyć.
~Tomek KWiATEK Kwiatkowski
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Cały czas wolny spędzam w lesie,mam hobby z nim związane,to auto jest idalne.Stanowi kompromis pomiędzy codziennym kombi a autem "w las".
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
wygląda super jak na starszą terenówkę. Moja ma przyciemnione szyby dodają uroku i aluminowe felgi, dokładasz tylko orurowanie i zajebisty wygląd:) moja akurat nie ma orurowania. Ale postaram się dokupić.
~fan
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Dla mnie doskonały. Na pewno nie na długie podróże z dużymi prędkościami, ale samochód ogólnie rewelacyjny. Teraz mam nowy model 2.2 tdi i sie zastanawiam po co zmieniałem. Niekupujcie nowych bo nie warto są plastikowe. Stara fronterka to solidne metalowe auto, które nie kaprysi.
~bravomusic@interia.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem. Jak ktoś chce mieć fajną terenówkę (moja jet w wersji LONG orurowana, przyciemnione szyby, instalacja gazowa nowa , alufelgi CHROM itd. - moim zdaniem ładniejsza i wiadomo pakowniejsza i wygodniejsza!) to polecam bez żadnej ściemy. Jeżdzę nią prawie dwa lata. Pierwszy właściciel w Polsce i jeden w Niemczech. Potzrebuje kasy na mieszkanie więc zmuszony jestem sprzedać, ale nie za wszelką cenę. Jak coś to...
3,6
~mpalusz@gazeta.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Chyba nieco powyzej przecietnej, szalu nie ma ale auto ma juz swoje lata i nalezy byc tego swiadomym ja mimo wszystko jestem zadowolony
3,8
~grzesio_m@poczta.onet.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Auto twarde i głośne. Nie da się szybko pojeździć. Za to solidne i trwałe i co zaskakujące dość tanie w eksploatacji.
4,1
~Qiub
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
silnik wytrzymaly zawieszenie nie do zmordowaia (jezdze w terenie) i tak tak ze ludzie juz nie chca ze mna :) mordowanie na calego ;D za ta cene lepszej terenowki nie znajdziesz... kup doloz i mozesz jezdzic nastepne 10 lat komfort jakis tam jest i pieprzone poczucie pieprzonego bezpieczenstwa te samochody sie nie skladaja podczas wypadku jak nowe, maja podwojna wysoko hartowana krate polecam

Usterki Opel Frontera

Opel Frontera – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sharxhunter@interia.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Super samochód zarówno dla młodych jak i starszych osób lubiacych indywidualny styl i przyjemna jazde...Naprawde polecam kazdemu amatorowi zarowno 4x4 jak i cabrio( sam mam hard topa)...extra pojazd na zime jak i na lato
Opel Frontera