Lista ocen Opel Insignia I (41)

~Kierowca
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Świetne auto, użytkowane zarówno na trasie jak i w mieście. Żadnych poważnych czy niepoważnych awarii. Super wyposażone, całkiem przestronne, z dużym bagażnikiem. Kupiłem używane od I wł, oczywiście z PL salonu, serwisowane w ASO, przejechane miał ok 80 tys. w 1,5 r. zrobiłem ponad 80 więc teraz ma ok 164 tys. Żadnych awarii, żadnych niespodzianek. Trasy 1 - 1,2 tys km dziennie to żaden wyczyn w tym aucie. Super wygodne fotele, i pozycja za...
~Użytkownik
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Bardzo przyjemne i ładne auto. Mimo iż jeździ cała masa tych samochodów po naszych drogach, wciąż może się podobać. Nie jest to idealne auto ale za taką cenę oferuje bardzo dużo. Auto kupione 3 m-ce temu (z przebiegiem 78 tys km), w tym czasie przejechane ponad 14 tys. w mieście i po kraju.
3,8
~JD
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Insignia byłaby bardzo dobrym samochodem gdyby nie tanie materiały i mnóstwo mniejszych usterek (spowodowanych wadą konstrukcyjną lub przesadną oszczędnością GM).
~F.
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Za te pieniądze myślę że nie ma samochodu w klasie średniej który dawałby więcej radości z jazdy, a przy tym był komfortowy. Spalanie może nie należy do najniższych ale fordowski 2,5t i vw 1,8 tsi wcale nie palą mniej. Duży plus za napęd, przyspieszenie, gniazdko 220V i komfort jazdy. Minusik za to żeby nie było idealnie.
~~BEN~
Sports Tourer 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Byłem Mercedesiarzem do 2005 roku i nie wyobrażałem sobie posiadanie innego auta. Zamiana na nową Toyotę Avesis kombi 2.0 aut. zaskoczyła mnie pozytywnie, fotele były bardzo podobne jak w merolach - \"kanapy\" ale uciążliwe przy dłuższej jeździe. Opel Insignia z fotelami ergonomicznymi to rewelka. Nawet jeśli porównam wygodę z Pontiaca, czy Chrislera, którymi jeździłem dużo przez parę lat w USA.
~Zolty
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Bardzo przyjemny samochód, zakakująco dobrze wykończony. Raczej dla mniej sportowo nastawionych kierowców - silnik jak najbardziej, ale \"skętność\" raczej limuzyny niż gokarta. Troszkę więcej miejsca z tyłu i byłaby pełna piątka, a tak 4.5.
~Paweł
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Auto jest w bardzo bogatej wersji wyposażeniowej, przeskok z mondeo 2005r jest ogromne.
3,7
~Marcin
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Samochód dobry, stylistycznie spójny i dobrze prezentujący się na tle konkurencji - oprócz oczywiście mazdy 6. Wykończenie wnętrza zadowalające, dynamika dobra, spalanie przeciętne. Na pewno najładniejszy model opla w 2011r.
~Robert
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Samochód całkiem niezły, choć nie pozbawiony wad. Wygląd oraz prowadzenie super.Denerwuje dość wysokie spalanie.
~Comarch
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
cicho i po prostu dobrze. Jesli chodzi o dzwiek to na pewno nie jest to V6... Turbosprezarka rowniez jest dosc cicha i sprawnie wkreca auto na obroty. (Silnik)