Lista ocen Opel Insignia I Sedan (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Easy Rider
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Przy przebiegu 50 000km. Dwa razy wymieniane przednie tarcze hamulcowe i trzy razy klocki - tyle nie wymieniane. Raz zablokował się zacisk hamulca z przedniej prawej strony, co spowodował dymy spod koła i auto zostało unieruchomiony. W całej Polsce był tylko jeden taki zacisk. Naprawa kosztowała mnie ponad 2000zł ! Po rozmowie serwisanci potwierdzili wadę fabryczną ( złym doborem średnicy tarcz hamulcowych do masy auta) hamulców w Insigni. Po...
~Robert
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Nie jest to samochód bezawaryjny, chociaż nigdy nie musiałem wzywać lawety i zawsze dojechał o własnych siłach. Problemem jest rozciągający się łańcuch rozrządu ,który przy 100-120 tys. należy wymienić (słychać chrobotniecie przy odpalaniu). Padła mi także przepustnica powietrza ( nagle traci moc !). Częsta wymiana tarcz hamulcowych.
~pa@privmail.pl
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Jest problem z elektryką (reflektory xenonowe). U mnie po zostawieniu na parkingu już 5 razy same się włączyły i działają do całkowitego rozładowania akumulatora (potem asistance) Serwis 5 razy to weryfikował ale nie może znaleść przyczyny, podobno problem jest już znany w Oplu ale nie wiedzą jeszcze czemu.
~Adrian
Sedan 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
pisałem wyżej skrzynia chłodniczka oleju rozrządu i sprzęgła oraz węża wspomagania pomijam i nie pamiętam co tam jeszcze tyle tego było a no i czeka mnie jeszcze uszczelka pod głowica bo ponoć też tak siadają po 150tyś czyli już nie długo
~Marcin
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
tragedia - przy 60 tys przebiegu naprawa rozrządu (wydatek prawie 10 tys.), problemy z układem chłodzenia, olejowym, napędem 4x4 - nigdy jeszcze nie jeździłem tak awaryjnym samochodem, całe szczęście że to było służbowe auto
~Prezes42
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
Poważnych usterek jest przez cały okres eksploatacji nie odnotowałem. Samochód nigdy mnie nie zawiódł nawet w trudnych warunkach. Zawsze mimo drobnych usterek mogłem dojechać do celu podróży.
~senior
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Dywan na podłodze z jednej strony wychodzi z pod listew progowych,na przeglądzie wcisneli po wyjściu serwisanta to samo.Prawdopodobnie wymienią dyanik na podłodze jak się skończy gwarancja.
~maks
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Po dwóch miesiącach od zakupu dostałem wezwanie do serwisu w celu przeprowadzenia zmiany oprogramowania nadwozia w ramach akcji serwisowej. Poza tym bez uwag.
~Diana
Sedan 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Napisałem wyżej o kilku a było ich dużo więcej najbardziej denerwujące jest to ze serwisy nie mogą sobie z usterka mi poradzić
~lukasz_dry
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
kompletny brak usterek przez 10 lat uzytkowania (poprzedni wlasciciel tez nie narzekal)
Opel Insignia I Sedan