Lista ocen Opel Insignia I Sedan (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HargKrak
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Dzięki wysokim rabatom Opel Insygnia jest porównywalna kosztowo do dobrze wyposażonych kompaktów. Mając pod koniec zeszłego roku wybór jakie następne auto zakupić, nie zdecydowałem się na Opla i wybrałem Focusa III w najwyższej wersji wyposażenia i turbodoładowanym silnikiem benzynowym. Po kilku tygodniach utwierdziłem się do słuszności tej decyzji. Mam przynajmniej wrażenie, że projektant pomyślał o kierowcy, a nie o oglądających je z...
~marek41
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Myślę że Opel wyprodukował pojazd na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o klasę średnią. Nowa technologia nowoczesny wygląd i bardzo dobre materiały muszą kosztować. Mogłem pomniejszyć koszty rezygnując z kilku istotnych dodatków. Ale za bardzo nie można oszczędzać. Za to jest praktyczniejszy lepiej wyposażony i rewelacyjnie wygląda.
~Zolty
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Kupując wyposażenie w pakietach można sobie wyposażyć samochód taniej niż kupując dodatki \"z listy\". Czy 125 tys za samochód z napędem na 3.5 koła, z turbodoładowanym silnikiem to mało czy dużo? wolałbym żeby kosztował tyle co Panda, ale i tak uważam że jest OK. Stosunek cena/jakośc i cena/fun znacznie lepszy niż w poprzedniej Vectrze.
~Karol
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Bzura jest to ze ktos powie ze to auto jest drogie w porównianu co proponuje konkurecja jedynie ford jest rywalem Opla VW jest za drogi, japonczyki tansze ale to rzecz gustu, Insignia jest warta swojej ceny, ktos kto mial stycznosc, mial okazje prowadzic to auto to wie oczym mowie
~szakal
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Konkurencyjna w stosunku do modeli innych marek w tej klasie. Cenowo praktycznie to samo więc decydują osobiste preferencje. Oczywiście rabat przy zakupie. Jakość tzw. "odczuwalna" robi wrażenie. Pojezdzimy i zobaczymy jak długo się utrzyma.
~artii70
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Za taką kasę można kupić coś innego, lepiej wykonanego. Ponad 100tys za limuzynopodobną lepiankę, która beznadziejnie się prowadzi, a jakością zbliżona do trampek made in china? Ostatni raz. To jest błąd - nie napalać się na wygląd i bajery! To jest dno.
~Prezes42
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Za duży przestronny mocny samochód zazwyczaj dobrze wyposażony samochód nie zapłacimy bardzo dużo. Biorąc pod uwagę cenę możemy zaakceptować pewne niedoskonałości.
~Roberto_tsk
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
Kupowałem na rynku wtórnym. Audio z takim wyposażeniem w tym roczniku kosztowało by mnie 25-30 tys więcej. Stosunkowo tanie auto, bardzo dobrze wyposażone i co najważniejsze ceny części i ich dostępność cieszy.
~Robert
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Z uwagi na poważne usterki (rozrząd ,przepustnica) oraz drobnica typu ogrzewanie foteli , a także materiały nie najwyższych lotów (wszędobylskie plastiki oraz imitacja aluminium)- tylko 3 gwiazdki.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pletyn
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC Start/Stop 140KM 103kW
Relacja jakość/cena bardzo dobra. Porównywałem ze Skodą Octawią i Fordem Mondeo - zależy co dla kogo jest ważne. Tamte mają trochę więcej miejsca, ale Opel lepszy silnik, wykonie i wygląd.
Opel Insignia I Sedan