Lista ocen Opel Insignia I Sedan (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Opla
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Za ok. 100 000 zł mamy auto, które prezentuje się rewelacyjnie i wcale nie odstaje od aut 2-3 krotnie droższych. Warto polować na okazje (auta demonstracyjne, wyprzedaże rocznika itd.)
~Krzysiek Zabrze
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
ja za swoja wersje dałem 138 tys zł.Porównujac to do innych tak wypasionych marek mozna powiedziec ze zaoszczędziłem od 30 tys do 70 tys.W mojej cenie mam pełny wypas
~maks
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Samochód w wersji Cosmo + pełne wyposażenie za 109000 tys. Myślę że lepszej oferty się nie znajdzie. Oczywiście tak duży rabat został uzyskany po długich rozmowach z dealerem.
~Easy Rider
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Za 110 tys. można kupić na prawdę AUTO, a nie Das Auto, czyli wyrób autopodobny. Kpina z klientów! OMIJAĆ OPLA - hopla SZEROKIM ŁUKIEM !
~Marcin
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
aby znalezc podobne auto trzeba wskoczyc w A6,Bemke5 czy E klase. tyle ze one kosztuja 100 tys wiecej, moja insygnia kosztowala 128 tys.
~miszczu
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Najbardziej nowoczesne auto na rynku w cenie konkurencji. Mam nadzieje że nowa Astra też będzie zbliżona jakościowo.
~wkurzony
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
tutaj samochodzic b. dobrze sobie radzi na tle konkurecnji 5-. Małzenstwo z rozsadku i nie załuje
~Marcin
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
nowy kosztował ok 150 tys. i absolutnie nie były to dobrze wydane pieniądze
~JD
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Zbyt wysoko wyceniony samochód jak standard i jakość wykonania.
~hokus
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
może być audi a 6 za tą kaske bym nie kupił a wiele się nie różnią!!
Opel Insignia I Sedan