Lista ocen Opel Insignia I Sedan (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony właściciel Opla
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Czujniki cofania przód/tył w takim aucie to podstawa. Widoczność jest dobra, w końcu po to są lusterka, żeby z nich również korzystać. mój samochód jest wyposażony w bi-ksenony (super sprawa-polecam, bo warto dopłacić), tempomat(zbędny bajer), nawigację (przydatna w trasie i w mieście, szczególnie do omijania korków), podgrzewane fotele (w zimie rewelacja), asferyczne i samościemniające lusterka - żaden samochód nie oślepia z tyłu)
~Comarch
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
powiem jedno: na poczatku bylem przerazony slaba widocznoscia w bocznych lusterkach. po jakims czasie jednak odpowiednie ich ustawienie oraz przyzwyczajenie powoduja, ze caly stres gdzies odplynal. Teraz - widocznosc jest dobra, ale wymagala przyzwyczajenia
~mariusz523@op.pl
Sedan 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
zanim kupilem insignie przeczytalem w jednym z komentarzy iz jest slaba widocznosc z tylu i autor tego komentarza sugerowal zakup kamery, ja natomiast sugerowal bym takim osobom przesiasc sie na rower bo raczej dobrym kierowcami nie sa.Widocznosc dla mnie ok.
~lukasz_dry
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
To krowa, ale szybko mozna sie przyzwyczaic i parkowac na milimetry. Pomocne sa czujniki parkowania, ktore Opel oferuje w standardzie. Widoczność w przód ideala, a dzieki doskonalemu systemowi oswietlenia w nocy jest jak za dnia.
~HargKrak
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Napisano o tym wiele. Do przodu i na boki bez uwag. Do tyłu tragedia. Bez czujników cofania (które powinny być w standardzie każdej wersji) stajemy się potencjalnymi, regularnymi klientami warsztatu blacharskiego.
~JD
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Ułatwieniem są boczne lusterka pochylające się na dół po wrzuceniu wstecznego. Fotochromowe lusterko działa, ale w nocy reaguje dość wolno i nie daje 100% skuteczności.
~marek41
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Do przodu i na boki rewelacja. Do tyłu nieco gorzej. Pomagają przednie i tylne czujniki cofania. Jednak za rewelacyjny wygląd można na niektóre niedomagania przymknąć oko.
~szakal
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Do przodu i na boki bez zastrzeżeń, nie czuć gabarytów samochodu. Znacznie gorzej do tyłu ale czujniki parkowania ratują sytuację. Wręcz rewelacyjne światła! (ksenony)
~marek41
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Ogólnie znana przypadłość Insigni. Moja ma czujniki z przodu i z tyłu dlatego nie mam problemu z cofaniem i parkowaniem. Osobiście preferuję jazdę do tyłu ,,na lusterka\"
~Prezes42
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
Samochód zapewnia dobrą widoczność co ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach. Duże gabaryty nie stanowią większego problemu w użytkowaniu miejskim.
Opel Insignia I Sedan