Oceny Opel Insignia II Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Insignia II Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW 2017-2020

~Maciej
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Auto jest super. Prowadzi się genialnie, zwłaszcza w trasie. Rewelacyjne są matrycowe światła - dzięki nim będziecie chcieli jeździć tylko w nocy :) Zawieszenie świetne, wygłuszenie 5+, mega wygodne fotele. Z minusów: -silnik 1.5turbo w automacie pali jak smok (zimą przy mrozie, w mieście spalanie 12.5-13 litrów, w lecie około 11.5) -w związku z powyższym (mały zasięg) -brak elektrycznej klapy bagażnika -słaba obsługa klimatyzacji...
~Adam
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Gdy kupiłem trzy lata temu, wszyscy się oglądali za tym samochodem. Miałem kiedyś Insignie pierwszej generacji i mamy do czynienia z olbrzymim skokiem, jest duzo miejsca, dobre materiały we wnętrzu i najważniejsze- w końcu dobrze się prowadzi bo schudła!
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Pomimo kilku drobnych niedociągnięć, ogólna ocena jak najbardziej pozytywna - samochodem jestem zachwycony. Dodam, że do porównania dosyć często mam okazję jeździć VW Passatem oraz Fordem Mondeo w najnowszych odsłonach. Dla mnie oba samochody nie umywają się do Insigni pod każdym względem. Samochód zwraca uwagę na drodze i oglądają się za nią właściciele znacznie droższych aut - a to potwierdza że również stylistycznie jest on udany.
~marcjan
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Bardzo ładne auto. Bieżące użytkowanie zaskakuje na plus. Insignia jest duża i komfortowa, posiada mnóstwo systemów wspomagających kierowcę. Ostatnio ktoś podszedł i mówi, że myślał, że to nowe Audi.
~ja476
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Auto na pewno robi wrażenie w środku oraz na zewnątrz, dobrze się prowadzi i jest mega wyciszone. Niestety jestem już w trakcie wymiany przekładni kierowniczej wraz z wspomaganiem-dość głośne stuki przy skręcaniu, manewrowaniu na parkingu przy niskich prędkościach.
~Rambo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Samochód ogólnie robi bardzo dobre wrażenie. Mam wersje Elite bardzo dobrze wyposażoną. Samochód jest bardzo obszerny w środku a z zewnątrz posiadający dynamiczna stylistykę. Polecam światła IntelliLux, które spowodowały, że zacząłem lubić jazdę nocą. Poza tym ma też kilka wad o których napiszę poniżej.

Usterki Opel Insignia II

Opel Insignia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Auto jest nowe. Jego wady i zalety uwidocznią się w pełni za 2-3 lata. Dla wielu nabywców będzie ono wyborem ze względu na powiew nowości, niezaprzeczalnie fajny wygląd zewnętrzny oraz wyposażenie wnętrza. Zakup będzie dokonywany oczyma, a mniej zimnym, wykalkulowanym rozsądkiem.
~damian
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
bardzo fajny samochód jestem zadowolony nawet bardzo
~J
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Dobre na trase, w mieście pali jak smok, bardzo wolna skrzynia automatyczna A6, brakuje elektrycznego bagażnika
~Orlandoo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Jakoś, wygląd, praktyczność do ceny na bardzo dobrym poziomie.
Opel Insignia II Grand Sport