Oceny Opel Insignia II Grand Sport

Najnowsze oceny Opel Insignia II Grand Sport

~maku
Grand Sport 1.6 Turbo 200KM 147kW
Opel Insignia II
Samochód posiadam od dwóch miesięcy, ale przejechałem nim już 10k km, w tym jedną długą trasę do Włoch i spowrotem. Wersja wyposażenia to Elite z kilkoma dodatkami: - wyświetlacz HUD (rewelacja, super czytelny z dobrą rozdzielczością) - ekran pomiędzy zegarami (tak naprawdę trochę gadżet, ale według mnie zwiększa czytelność i łatwość obsługi komputera), - ----pakiet OPC z podgrzewaną i spłaszczoną u dołu kierownicą (rewelacja, zwłaszcza...
~Kris
Opel Insignia II
Auto uzywane sluzbowo tylko w trasy , zalety: wygodne fotele, uklad kierowniczy ,super swiatla led, bardzo duzo miejsca w srodku , Android auto:-), wady: sporo ostrych plastikow w srodku-wykonczeniu daleko do premium, slabo wstaje ponizej 2tys obr, ogolnie silnik fajnie jedzie, trzeba pamietac zeby szybko wrzucac koleiny bieg (3tys obr) ale wstawanie mogloby ciut wczesniej, ogolnie solidny samochod, bardzo stabilne zawieszenie, bardzo...
~Greg
Grand Sport 1.5 Turbo 140KM 103kW
Opel Insignia II
Auto użytkuję 2 miesiąc i mam mieszane uczucia. Jest obszerny, ma dynamiczną sylwetkę i nieźle się prowadzi. Z drugiej strony widać a raczej słychać niedociągnięcia w wykończeniu i jakości użytych materiałów. Silnik spełnia swoją rolę, pozwala się sprawnie przemieszczać i jest oszczędny, bo spala średnio około 7 l benzyny ale wg mnie przydałoby się więcej koni, najlepiej z większej pojemności
~Agassi
Opel Insignia II
Samochód w moim użytkowaniu dwa lata. Posiadam wersję Elite, bardzo dobrze wyposażoną. Auto wygodne, przestronne i ładne. Rewelacyjne światła LED. Samochód posiada dużo plusów ale są również minusy. Więcej w opisie mojej opinii.
~Wedge
Opel Insignia II
Standard w swojej klasie. Auto kupiłem z powodu długich tras (diesel, automat, wygoda). I wszystko to otrzymałem. Od ponad 20 lat jeżdżę samochodami tej klasy (segment D) i poznałem w praktyce wiele marek i modeli. Insignia jest w górnej strefie jakości. Podoba mi się wygląd i wielkość samochodu. Rozczarowała mnie automatyczna skrzynia biegów i wysokie spalanie. W sumie jednak mam pozytywną opinię.
~Radoslaw
Opel Insignia II
Auto naprawde fajnę przmyslane , materiały całkiem spoko, najbardziej na plus miejsce z tyłu w porównani z poprzedniczką rewelacja silnik 170 koni daje rade spalanie u mnie mieszane 7,4 l/100 na trasie przy 140 6,4 .,
~LuckyLuke
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
Opel Insignia II
Samochód z wypożyczalni. Zrobione niecałe tysiąc kilometrów, w różnych warunkach. Auto bardzo duże. Gabaryty przeszkadzają w komfortowym użytkowaniu w mieście, a nawet na węższych jednopasmówkach. Ogromna ilość miejsca, ale nieodparte wrażenie budżetowości tej limuzyny. Silnik wystarczający, ale nic ponadto. Dramatyczne światła przednie, nawet przy maksymalnym ich podniesieniu.
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Opel Insignia II
Pomimo kilku drobnych niedociągnięć, ogólna ocena jak najbardziej pozytywna - samochodem jestem zachwycony. Dodam, że do porównania dosyć często mam okazję jeździć VW Passatem oraz Fordem Mondeo w najnowszych odsłonach. Dla mnie oba samochody nie umywają się do Insigni pod każdym względem. Samochód zwraca uwagę na drodze i oglądają się za nią właściciele znacznie droższych aut - a to potwierdza że również stylistycznie jest on udany.
~M
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Opel Insignia II
Samochód naprawdę świetny, wcześniej jeździłem Mazdą 6 GH, tu jest o niebo lepiej. Słaba widoczność do tyłu to fakt ale to wynik linii nadwozia. Poza tym póki co same plusy poza spalaniem, choć przy 260 KM z benzynowego silnika z automatem i napędem na cztery koła, 10,5-11L/km to uczciwe spalanie.
~dahar
Opel Insignia II
Auto dobrze rozplanowane , wszystko na swoim miejscu , przejrzyste i intuicyjne. Zadowalająca jakość materiałów , bardzo dobrze wyciszona . po przejechaniu 10 tys.km .muszę przyznać ,że to był dobry , rozsądny zakup . Brakuje zmieniarki CD i schowka na okulary
Opel Insignia II Grand Sport