Lista ocen Opel Insignia II Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW 2017-2018 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pietia
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Nie miałem przyjemności jeszcze nic kupować do auta prócz opon. Natomiast spalanie mnie powala. Przy tym silniku nie liczyłem na oszczędne spalanie ale przy naprawdę delikatnej jeździe po mieście komputer wyświetla 14,7l/100km. Najbardziej martwi fakt że występuje tam linia od lewej zielona (najmniejsze spalanie) zmieniająca się po prawej w czerwoną (największe spalanie) a ja jestem prawie na początku zielonej.
~UTK2011
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Jak na razie kupowałem tylko opony zimowe, więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Spalanie natomiast pozytywnie mnie zaskoczyło myślałem że przy tym silniku będzie potrzebował więcej: - miasto 12-13 l - trasa 9 l - średnia z przejechanych 9 tyś km 10,3 według wskazań komputera a nogi lekkiej nie mam myślę, że źle nie jest
~Tomek
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Spalanie średnio 11-12 litrów. Zobaczymy jak będzie później bo to swierzy jeszcze samochod. Innych kosztów nie było na razie.
~M
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Póki co ubezpieczenie relatywnie do konkurencji mniej drogie(choć i tak drogie!)
~Binski
Jak to w Oplu niskie