Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na auto z gaźnikiem i ręcznym ssaniem spalanie to jego największy atut. Moje auto ma prawie 20 lat ale jego spalanie jest naprawdę niewielkie. ok. 5l na trasie, 9-10l w mieście gdzie są prawie same korki a przejeżdżając 4 km przez 15 min stoję to jest to moim zdaniem rewelacyjny rezultat. Jazda w normalnym mieście bez korków to ok. 7,5-8l na 100km. Średnie zużycie wacha się od 6-8l/100km. I tutaj ciekawostka, auto najbardziej lubi benzynę...
~skan76@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jeżeli chodzi o paliwo to jest bardzo oszczędny pomimo skrzyni czwórki. Przy normalnej jeździe spala średnio ok. 6,5 l benzyny lub 7,5 l gazu. Posiadacze nowych aut pewnej popularnej marki z silnikiem 1.2 (słabszym) cholernie mi zazdroszczą, szczególnie w ruchu miejskim. Jeżeli chodzi oczęści, to nie miałem większych wydatków.
~nomad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
W moim jest gaz. Jeżdże sporo ok 20 000 rocznie. Taniej niż maluchem. Na mieście przy jeżdzeniu ok 50 km dziennie średnie zużycie gazu zimą nie przekracza 11/100, srednio 10,5 ; latem natomiast krąż wokół 9 litrów. Jak dla mnie rewelacja.
~Daro
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
W mieście przy spokojnej jeździe pali 7,5litrów, na trasie udało mi się zejść do 6 litrów. Tragedii nie ma jak na ten wiek. Samochód w utrzymaniu tani jak barszcz, części ogólnie dostępne.
~diego
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto jest wyśmienite jak za tą cenę i rocznik.Wszystko działa w nim prawidłowo, nie stwarza problemów.W cyklu miejskim zużycie 7,5l/100km, trasa 5,8 l/100km przy ostrej jeżdzie.Jest ok.
~wizard
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
niemiecki maluch - wszystkie części tanie i łatwo dostępne. wiele można dostać na szrotach. tylny wózek kosztował mnie 200 zł. pali 6 w trasie, do 8 w mieście (teraz prawie 10, bo się zepsuło ssanie)
~albert
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
brak problemów zużycie palwa benzyny 6,5L na trasie LPG 7,8L naprawa poważna to uszczelka pod głowicą 2x na początku jak kuiłem i podkoniec a w 4 lata zrobiłem nim 110 tyś
~Maraz13
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Spala malutko!!!Przy spokojnej jeżdzie w trasie około 6 litrów benzynki.Najwięcej wciąga w mieście i na zimnym silniku (POTWÓR) ale po rozgrzaniu ciągnie kropelkami. :))
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Pali niewiele co jest wielkim +. naprawy nie sa zbyt kosztowne przez wiele lat produkcji kadetta na rynku krazy mnystwo tanich czesci zamiennych
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
9,1
~lestat
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak się 80/90km/h jeździ to w trasie nawet do 6,5-7l zejdzie.no ale jak się mknie 160 to się wir włącza w baku :)
Opel Kadett E Hatchback