Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Moim zdaniem jak na gabaryty tegoż pojazdu, naprawdę nie ma na co narzekać. Podróżowałem nim w 4 dorosłe osoby za granicę i nikt nie czuł zmęczenia, naprawdę świetne auto pod tym względem.
~nomad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Z przodu nie mam żadnych powodów do narzekania (185 cm wzrostu i ponad 110 kg wagi) z tylu jest zle. Przy odsunietym fotelu kierowcy i pasażera miejsca na nogi zostaje ledwie na wciśnięcie.
~piasek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
kierowca ma miejsca ile trzeba ale przy zbyt wysunietym do tylu fotelu przednim z tylu moga nienarzekac tylko male dzieci,
~tomaszeq81@o2.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak na tę klasę autka, to rewelacja. Do malutkich nie należę, a mieszczę sie bez problemów, czasem nawet z tyłu we dwójkę ;)
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Wersja 3 drzwiowa. Z przodu nie mozna na nic narzekac. Na tyle 3 osoby za daleko nie zajada.
~piotrek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
dostateczna, gorzej chyba z tylu, ale ja zawsze siedza za kolkiem wiec mi to nie przeszkadza
~gobo007@kki.net.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jestem dosc duzy, nie narzekam, jezdze czesto w trasy - na pokladzie 4 osoby, nikt nie marudzi,ze mu ciasno
~Zbychu80@op.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Dla osób o przeciętnych wymiarach miejsca jest dużo,sprawa się komplikuje gdy wozimy kogoś nietypowego
~kufand
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
na auto tej klasy przestrzeni jest do dużo często mam 5 osób i duży wuzek dzieciecy i nikt się nie kleszczy .
~clipper
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
z przodu wysmienicie... chyba ze sie mierzy pow. 2m ;) z tyllu.. 3 osoby da sie przewiezc
Opel Kadett E Hatchback