Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 (37) - Silnik

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Silnik pracuje bardzo równo, nie słychać dziwnych dźwięków, nie wchodzi w dziwne wibracje, w ogóle nie dymi, bardzo lekko odpala. Wadą jego mogę nazwać zbyt małą kulturę jazdy przy zimnym lub niedogrzanym silniku. Wtedy szarpie i dławi się, długo trzeba jechać na ssaniu aby uniknąć tego efektu, a wpływa to niestety na oszczędność spalania.
~Tanatos
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Pali niezaleznie od tego czy lato czy zima (szczegolnie mile odczucie jak obok sasiad przy wiekszym minusie nie moze ruszyc swojego nowo zakupionego). Pozatym autko dynamiczne na miedzymiastowej mało kto podskoczy ;). Na starosc zaczyna jednak troszke za glosno pracowac.
~Maraz13
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jak jadę sam to jak na silnik o tej mocy i pojemności to jest to mały potworek!! :) Wali jak błyskawica wyrywając do przodu.Niestety kiedy wiozę komplet pasażerów to bardzo przydałoby się kilka dodatkowych koników pod maską.
~diego
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Silnik sprawuje się doskonale na te 16-latek, które ma, przeciętny apetyt na paliwo.Auto testowałem na długiej trasie.Załadowany na max.Za terenem zabudowanym 110 - 120 non stop i średnie spalanie 5,8 l/100km , to jest rewelacja.
~maciek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Silnik 1,3 gaźnik+lpg niezawodny(zaraz po zakupie co prawda zerwał się pasek rozrządu, ale nic się nie stało, założyłem nowy i biega dalej)bardzo elastyczny,na 4biegu pojedziesz 40 i 160km/h
~Daniel, Jastrzębie
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Jezdze nim od 10 lat, jest garazowany, wiec zero problemow z blacha, silnik tez zero problemow, trafila mi sie fajna furka, nie wiem jak sie sprawuja inne ale jak dla mnie OPLE GORA :)
~nomad
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Praca bez żadnych zastrzeżen, oczywiście uwzględniając wymagane wymiany materiałów eksploatacyjnych i ewentualne regulacje. Odpala w każdych warunkach !
~malkow@autograf.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
1300 gażnikowy silnik ohc dynamiczny i oszczędny pod warunkiem używania dobrego paliwa ja jeżdże na schell v power
~Cienki500
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
jak na ta pojemnosc exstra ! poloneza 1,6 objeżdzam jak chce z krzyzowki !! polecam mlodym zapalencom szybkiej jazdy !!
~wizard
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
po Skodzie 120 L ten silnik wydaje mi się cudem :) nie bierze oleju, ładnie wchodzi na obroty, zgrabnie przyspiesza
Opel Kadett E Hatchback