Lista ocen Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW 2002-2005 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~opmer
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
1. Zepsuta klapka obiegu wewnętrznego. 2. Zatarty mechanizm wycieraczek niestety wymiana bo przy czyszczeniu pękł. 3. Notorycznie przepalające się zarówki pomimo swaiteł dziennych, 4. Piszczacy slnik wentylatora kabiny - trzeba nasmarować - roboty na 3 godziny. 5. Tapicerka brudzi się nawet od czystej wody, 6. Przełamują się przewody od tylnej klapy, 7. Wspomaganie - co chwile coś stuka, piszczy, albo lekko ściąga 8. KOROZJA - doły...
~drm
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Zacierający się mechanizm wycieraczek (jak się zapiecze ciężko go rozebrać do naprawy i trzeba wymienić, nie kontaktują tylne lampy, przepalają się zarówki mijania, łatwo brudząca się tapicerka (zostaja ślady nawet po kropli wody). Pod podszybiem zbiera się błoto i zalewa wnetrze - zapycha odplyw z klimy
~makis@tlen.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
No i tutaj jestem rozczarowany. Od 5 km trzeszczy i puka laczenie dwoch elementow deski przy glownym nawiewie na szybe (na nierownosciach, jak sie wzbudzi to nie moze i z godzine przestac reagujac na kazde kichniecie asfaltu), poza tym zaslona bagaznika podskakuje i halasuje nawet na malych nierownosciach
~pablo.krakow@wp.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
palą się non stop żarówki , wymiana tylko przez bardzo cierpliwych, być może producent wykluczył wymianę we własnym zakresie, ale ja jestem polakiem i lubię sam wymieniać . z drobiazgów to wszystko. ale ż arówki naprawdę palą się często...
~MZ
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Przez 3 lata wymieniłem eksploatacyjne rzeczy regularnie co roku, mimo że fabryka zaleca co dwa lata. Oprócz tego jeden łącznik drążka stabilizatora, klocki tarcze przód, klocki tył, profilaktycznie rozrząd z pompą wody.
~michalrut@tkdami.net
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
trudno coś powiedzieć, mały przebieg, zapala się czasem kontrolka od poduszek, przy cofaniu coś piszczy lub też wręcz huczy w tylnym kole, jeszcze nie zlokalizowałem co to jest
~meriva2004
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Elektryka czasem szaleje, sterownik silnika sie psuje, żarówki z tyłu nie kontaktuja, zapiekają się tylne hamulce (przez 40 ty 2 razy)
~wawrowskijacek@WP.PL
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
TANDETNE MOCOWANIE MIESZKA DŻWIGNI ZMIANY BIEGÓW , WYPADA Z ZACZEPÓW,ALE OCZYWIŚCIE NIE PODCZAS REKLAMACJI W SERWISIE
~alex
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Absolutnie nic sie ne dzieje z tym autem. Poprzedni wlasciciel rowniez nie mial problemow
Dziennik kosztów dla Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW
7,9
10,1
~tabs@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Jestem drugim wlascicielem i nie mialem jeszcze zadnej naprawy a przejechalem juz 6 tys km.