Lista ocen Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW 2002-2005 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tabs@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Bardzo duza ilosc schowkow, nawet pod fotelami sa kieszonki. Przednie fotele z tylu maja zamocowane rozkladane plastikowe stoliki. Przesuwanie, skladanie, modyfikacja z 3 na 2 z podlokietnikiem tylnej kanapy rewelacyjna. Mialem kilka aut i ten pomysl wydaje mi sie naprawde udany. Laczna 7 uchwytow na napoje po zlozeniu jednego z foteli tylnej kanapy.
~MZ
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Mam wersję Enjoy i taka mi wystarcza -klima manualna, elektryka z przodu. wszystkie przyciski umieszczone tak, że zimową porą rękawiczek nie trzeba ściągać. Przyciski i regulatory umieszczone intuicyjnie.
~opmer
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Wszystko pod ręką, Wersja esentia nie ma regulacji wysokości kierownicy - troche dziwne ale prawdziwe. Minus to zapalniczka w szufladzie - p owysunięciu skutecznie zachacza o kolano
~drm
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Wszystko ok, w mojej wersji brak regulacji kierownicy, ale jest zegulacja wysokosci fotela. Wszystko pod ręką, wkurza tylko gniazdo zapalniczki w szufladzie popielniczki.
~makis@tlen.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Dlaczego wogole produkuje sie samochody w niskim siedzeniu ??? To jest prawdziwie naturalna pozycja, bol kolan i scierpniecie nog niegrozi nawet po 6 godzinach jazdy nonstop.
~kiwi123@op.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
ergonomia....włączcie sobie oświetlenie wnętrza, jeśli nie mieliście do tej pory Opla...:)
~pablo.krakow@wp.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
dobrze się wsiada,wysiada, fotele wygodne, wszystko w zasięgu wzroku i chwytu. jest bardzo ok.
~alex
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Wszystko na swoim miejscu. System adaptacji wnetrza prosty i pomyslowy.
~sławek k
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
jeździłem astrą i corsą więc byłem przyzwyczajony - wszędzie podobny układ
~wawrowskijacek@WP.PL
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
ALE Z DODATKOWYM PODŁOKIETNIKIEM MIĘDZY PRZEDNIMI FOTELAMI.