Lista ocen Opel Meriva I 1.6 8V 87KM 64kW 2002-2005 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MZ
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Baaardzo dużo miejsca jak na auto bazowane na segmencie B, duży rozstaw osi daje wygospodarować dużą ilość miejsca z przodu. odnosi się wrażenie jazdy dużo większym Voyagerem. Z tyłu ze względu na wysoką linię dachu też nie można narzekać.
~sławek k
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
konieczna regulacja wysokości foteli, wysokie osoby opuszczą fotel maksymalnie w dół, w przeciwnym razie uczucie jak w TIRze i niezbyt wygodnie. Spodziewałem się większego bagażnika, mieściło mi się w nim niewiele więcej niż w corsie.
~alex
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
No tutaj do doskonale na calej lini. Auto sprawia wrazenie niewielkiego z zewnatrz ale wsiadajac mile zaskakuje. Naprawde mozna poczuc sie jak przy prowadzeniu duzego auta. SUPER!
~chojak53@interia.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
i to jest to, ja wtym samochodzie jadąc wypoczywam, a najważniejsze, że wysiadając nie muszę wyrywać sie z fotela , tu sie poprostu wysiada i wsiada bez wysiłku
~trak
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
meriva, jest po prostu ogromna (mam 190cm wzrostu), zeby sie o tym przekonac trzeba do niej wsiasc bo wymiary zewnetrzne byc moze sugeruja cos innego
~tabs@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Bardzo duza przestrzen. Mam 190 cm wzrostu wiec regulowany fotel kierowcy oraz kierownica dla mnie rewelacja
~pablo.krakow@wp.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
wygodnie, na tylne fotele wchodzi lekko plazma 42 w kartonie. szeroko otwierają się drzwi. ktoś pomyślał.
~makis@tlen.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Prawie autobus. Z tylu mam wrazenie ze jest wiecej miejsca niz z przodu, a jego wogole nie brakuje.
~drm
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
Wszystko ok, z tyłu można przesuwać fotele kosztem bagażnika

Usterki Opel Meriva I

Opel Meriva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu