Lista ocen Opel Mokka I SUV (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Całkiem dobrze. Nie wiem czemu ludzie narzekają? Wiadomo, że przy 140km/h na autostradzie, będzie głośniej, ale tak samo jest w innych podobnych samochodach, więc jak ktoś chce mieć ciszej, to chyba powinien zainwestować w coś luksusowego za odpowiednio większe pieniądze.
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Przeciętnie/źle. Duży szum opływu powietrza przy większych szybkościach (powyżej 120km/godz), ale to normalne w wysokich autach. Spory hałas od nawierzchni (pożałowali wyciszenia podłogi). No i coś rezonuje w prawych przednich drzwiach - za chwilkę przegląd, niech szukają.
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
wysokość pojazdu i jego gabaryty powodują, że przy większych prędkościach słyszalne są szumy opływu powietrza, hałas pracy silnika (wersja benzynowa) nie jest uciążliwy.
~sebastianimieli
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
czasami myślę że mam otwarte okno jak pojazd jedzie z przeciwka lecz nie jest głośne jak pisali że przy 4tyś obrotach hałas, jest dobrze silnik fajnie słychać
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Tu najsłabiej. Pry obrotach w okolicach 2- 2,5 tysiąca w środku motor słychać . w tym wypadku konkurncja wypada lepiej. (próbowałem też Tiguana)
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Wyciszenie do 2500 obr/min jest dobre, natomiast powyżej 3 tysięcy hasło zaczyna hałasować.
~Staś
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Mogliby więcej wyciszenia zrobić na nadkolach,bardzo słychać uderzenia przez kamienie,i grys
~Jacek Guzowski
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
dramat. przy jezdzie na autostradzie ma się wrażenie lecenia samolotem.
~Jacek Guzowski
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
dramat. przy jezdzie na autostradzie ma się wrażenie lecenia samolotem.
~Grzegorz Jurczyk
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW