Lista ocen Opel Omega A Kombi (40) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vilq87
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Może to wina drążków albo końcówek ale czasami powyżej 110km/h lekko nosi autem. Wyczuwalne ciągnięcia na kierownicy. Ale ogólnie to dobrze
~mapa
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jezdziłem nim po terenie. Prawie jak terenówka. Zawieszenie-bez problemów. Skręt tego auta- chwytając lekko pobocze to na trasie zakręcałem na raz!
~KRZYSZTOF -
Kombi 3.0 KAT 177KM 130kW
mam kłopot z krawężnikami - porzedni właściciel obnizył ją i uczynił niezbyt funkcjonalną na warunki miejskie. coś kosztem czegoś - tzryma się drogi świetnie.
~SaLMoN
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
ogólnie lubię takie - ciche i niezbyt miękke, mało wytrzymałe - może słaba jakość części, których używałem - na poligonie polskiej sieci drogowej :)
~Robert Sieczko Opel omega Diamont Carawan mniumek@o2.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jak na limuzynę przystało układ jezdny jest bardzo komfortowy,Niezależne pompowane zawieszenie pracuje znakomicie
~JK
Kombi 3.0 24V 200KM 147kW
Zachowując zalecane wymiary opon samochód dobrze się prowadzi, płynnie wybiera nierówności i pokonuje zakręty.
~mikoma@wp.pl
Kombi 3.0 156KM 115kW
mam nowe amorki: nic dodać nic ując, doskonale trzyma się drogi, w zakręty nawet te ostrzejsze można wchodzić spokojnie 100
~Przemek
Kombi 2.0 122KM 90kW
bardzo dobrze mi się nią jeździ, super napęd na tył szczególnie zimą :), koła kierowane nie mają nic wspólnego z napędem
~babiuk@boo.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Miękkie zawieszenie. Kiepsko się trzyma drogi w zakrętach. Jednak wytrzymałe - rzadko kiedy coś się zepsuje
Dziennik kosztów dla Opel Omega A Kombi
10,8
~TOMASZ
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
jak na nasze drogi mógłby być odporniejszy ale ja codziennie robie 20 km brukiem takżę raz na 2 lata remont
Opel Omega A Kombi