Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.2 i 144KM 106kW 1999-2003 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PUPPY
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Niestety sporo, ale zawsze dojeżdza do celu. Czujnik wstecznego, problemy z szyberdachem elekt., czujnik położenia ksenonów, czasmi szwankuje centralny zamek. Ogólnie w jeździe nie przeszkadza ale może drażnić. No i niestety ta Oplowska rdza - na razie tylko na tylnej klapie, ale na pewno zaraz pojawi się też w innych miejscach - trzeba sprawdzać i szybko reagować.
~Krzysztof
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
w ciągu roku eksploatacji i przejechaniu 19500 km jedyną awarią miałem rozcieknięciem się zaworu trójdzielnego od chłodnicy koszt 40 zł plus wymiana nie wliczam części eksploatacyjnych typu hamulce zawieszenie
~Qubix
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
- często przepalające się żarówki - znikające podświetlenie zegarów - zapalający się błąd silnika bez żadnej przyczyny (przynajmniej na komputerze nic nie pokazuje)
~Filip
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
No niestety, nie jestem zadowolony. być może za sprawą gazu, który mam w tym aucie. Co chwile coś, sonda lambda, katalizator, świece...et Gazu nie polecam
~raf/omega c
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Na razie nic się nie zepsuło. Ale auto mam 1 m-c. Z drobiazgów trochę denerwują trzaski wnętrza na nierównościach. Aha i wycieki oleju.
~Narol
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
nie zawiodło mnie poprostu jak w każdym przegląd i inne robi się na czas lub od ręki
~Piotr D. bepigraf@wp.pl
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Przez trzy lata kompletnie nic. Przepaliła się żarówka świateł stopu. :)
~Laser_87
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Wiadomo ze wszystko z czasem lat sie zuzywa
~Keesiel
jest ok, normalne zurzycie