Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.2 i 144KM 106kW 1999-2003 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PUPPY
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Świetne autko za rozsądną cenę. Za 20-30.000 zł można mieć sporą limuzynę lub kombi naprawdę wysokiej klasy. Według mnie lepsza od A6 lub BMW 5 z tych roczników (przynajmniej ja się w niej lepiej czuję). Części tanie a i robocizna niedroga (oczywiście poza ASO bo tam to jakiś koszmar)
~Krzysztof
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
to jest moja druga omega pierwszą miałem z roku 1994 i blacharka była słaba szczegulnie na tylnych nadkolach teraz mam po lifcie i jest pozbawiona korozji podłoga progi nadkola czyściutkie
~Filip
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
No jak na auto które kiedyś w salonie kosztawało grubo ponad 100 tys PLN. to jest warte zastanowienia. Teraz 4 letnie auto z przyzwoitym wypos. kosztuje około 30 tys pln. Warte zastanowienia
~Qubix
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Kupowałem auto 7 letnie, więc cena była już mocno skorygowana przez rynek i przebieg - 264 tys. Za tę cenę jednak dostałem solidny kawał samochodu, którym lubię jeździć do dziś:)
~Piotr D. bepigraf@wp.pl
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
No tutaj to chyba nie trzeba nic dodawać. Bardzo tani samochód jak na komfort jaki oferuje. Szalenie niska cena części zamiennych. Niezawodność.
~Narol
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Za te pieniążki tak wypasiony samochód to jedyna alternatywa dla małego nowszego auta bądź auto większe lecz bużo gorzej wyposażone.
~mgbuchwald@wp.pl
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Jeśli ktoś nie ma pieniędzy a potrzebuje duże auto to polecam. Jednak sam wybrałbym wersje przed liftingiem z silniekiem 2.0 l gaz
~raf/omega c
Kombi 2.2 i 144KM 106kW
Duże auto w nisiej cenie.
Opel Omega B Kombi