Lista ocen Opel Tigra I (99) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oscarko
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
niemiec obnizyl i utwardzil na maxa,przez to wyglada naprawde super tylko strasznie twarda kazda dziurka jest odczuwalna ale idzie sie przyzwyczaic,dobrze ze we wrocku coraz wiecej drog iscie zachodnich.
~SKRZYPIEC@JARO.PL
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
TU NIE DZIWNE ZE TAKIE AUTKO O STYLISTYCE I ZAWIESZENIU SPORTOWYM NIE NADAJE SIE NA NASZE DROGI... UNAS POWINNO SIE CZOŁGAMI JEZDZIC:))) DAJE OCENE (DOBRZE) BO DROGI NIE PASUJA DO AUTKA A NIE ODWROTNIE:)))
~gianti@pai.net.pl
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
prawie idealny - utrzymuje się ładnie na gładkiej drodze i na zakrętach, gorzej na koleinach poprzecznych bo ma krótki rozstaw osi, a na koleinach po tirach przez to że jest wąski buja na boki.
~Joschko, j.d@post.pl
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Podsterowny w długich ostrych zakrętach, nadsterowny w krótkich ostrych zakrętach. Zmieniam zawieszenie na sportowe + zestaw stabilizatorów poprzecznych, inaczej trzeba zapomnieć o ostrej jeździe
~slivmaster@o2.pl
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Spodziewałem sie po tak małym autku większego kąta skrętu, wspomaganie jest dojść słabe. Od czasu do czasu trzeba dać do zrobienia zbieżności, a raz na rok, warto by sprawdzić kąty.
~kwisniowiecki@hotmail.com
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Układ jezdny jest SUPERZASTY !!! Kiedy innych przy tej samej prędkości wyrzuca na zakręcie poza linię ciągłą, moja "Tygrysiczka" trzyma się swojego pasa, nawet opony nie zapiszczą !!!
~Vinman
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Świetny, prosty, twardawy i bezawaryjny. Łatwy w wyczuciu choć dla niektórych może być zbyt bezpośredni tzn. czuć w nim każda nierówność.
~zaba1125
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Miałem sportowe zawieszenie więc na nasze drogi było trochę problemów, pęknięta sprężyna w tylnym zawieszeniu ale ogólnie bardzo dobrze się prowadzi.
~Maciek
Coupe 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Fenomenalnie trzyma się na drodze. Na zakrętach zachowuje się jakby był przyklejony do nawierzchni. Zdecydowanie najlepszy element Opla Tigry.
Dziennik kosztów dla Opel Tigra I
8,4
8,7
~dajmio@gmail.com
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Dobrze, ale na oponach do 185 i falgach 14, moje letnie R15 195 55 sparawiają wrażenie bardzo twardej jazdy i kiepsko trzymają w zakrętach.