Lista ocen Opel Tigra I 1.6 16V 106KM 78kW 1994-2000 (87)

3,8
~pafka
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Tigra urzekła mnie swoją sylwetką. Minęło już kilkanaście lat od jej debiutu, a ta linia wciąż wygląda świeżo. Do tego to auto potrafi dać sporo frajdy z jazdy. Jest to auto dla indywidualistów, dla których styl jest ważniejszy niż komfort i przestrzeń - choć dla dwóch osób jest to niezwykle praktyczny samochód. To właśnie Tigra ukształtowała mój motoryzacyjny gust - i choćby za to jestem jej bardzo wdzięczny.
3,5
~pafka
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Jak większość użytkowników, tigra zachwyciła mnie wyglądem - to jest jej największy atut. Jak na tak wiekowe auto jest bardzo dobrze wyposażona (klima, 2x airbag, abs, el. szyby, el. szyberdach, el.sterowane i podrzewane lusterka, światla przeciwmgielne). Niestety często mają powypadkową przeszłość, zajeżdżone silniki (ale to nie jest wina samego auta, tylko tego, w jaki sposób było użytkowane) i zardzewiałe blachy(brak ocynku).
3,4
~slivmaster@o2.pl
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Autko dla kobiety czego chce, wg. reklam opla z lat 95... Wolno obrotowy ssak. chcesz sie pobawić ? To kup sobie japończyka, np jakąś hondę, one obracają sie do 9 000 a nie jak tigra do 7 000. Producent nie przewidział ze w Polsce mogą tigry z lat 95 jeździć po drogach... w dodatku polskich. Kupujesz tigrę, miej dodatkowe 2500 tysiąca na naprawy. To nie sportowe autko, ani beta. Nie ma co katować silnik nie był do tego zaprojektowany.
~Bobis
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Jak na tamte czasy jest dobrze i do tej pory mało który samochód jest w stanie tigrze dorownac osiagami. (Silnik)
~SKRZYPIEC@JARO.PL
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
CAŁOKSZTAŁT. DO AUTKA ZA BARDZO NIE MOZNA MIEC ZASTRZEZEN, WIADOMO ZE NIEMA IDEALNEGO AUTA, WYZEJ NAPISALEM I DALEM MINUSA ZA TA ZAROWKE... MUSIALEM WYMIENIAC PRZY POLICJANCIE W DESZCZU... MASAKRA:))) PEWNIE W DOMKU NA SPOKOJNIE NIE BYLO BY TO TAKIE DENERWUJACE, ALE JAK PISALEM TAKA OPERACJE POWINNO SIE SPRAWNIE ZROBIC I TAKZ CZYNNOSC POWINNA BYC LEKKO ZROBIONA, NIE OBTARGUJAC DŁONI. TO MOJE KOLEJNE AUTKO, LADNE, SZYBKIE, DYNAMICZNE, MIŁE I...
~goro1986@o2.pl
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i tak sie ostatnio zastanawiałem czy chciałbym inny... ale wyszło mi, że nie :)
3,5
~blast@netg.pl
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Pomijając te wszystkie naprawy, autem mozna naprawde dobrze sie zabawic i dobrze sie czuc. Auto wyroznia sie na drodze wygladem i kopytkiem. Ale niezawodny to on nie jest, jednak nigdy nie musialem dzwonic po lawete...
~pppp
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
w miesiącu autkiem robie ok 3000 km ponieważ pracuje za granicą i autko mimo tego że ma 12 lat nie sprawia mi problemow. wszystko zalezy jak się o auto dba Jak dbasz tak masz
2,9
~zawiedziona
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
klepie jak stary diesel, kiepskie przyspieszenie i świeży olej od wymiany do wymiany bo trzeba go ciągle pilnować (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Tigra I 1.6 16V 106KM 78kW
8,6
~Driver
Coupe 1.6 16V 106KM 78kW
Jest swietny. Wyglada bardzo fajnie, zwlaszcza jak sie go obnizy :). Technicznie jest super, poza zawieszeniem, ktore wymienilem na nowe i jest okay. Fajnie sie zbiera. Zwinne, fajne dynamiczne auto z nutka sportu.