Lista ocen Opel Vectra A Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1988-1995 (9) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr lubin
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Powiem szczerze , moja Viki spala roznie :) mozna rzec ze zalezy od humoru hehe ale poczatkowo po załozeniu lpg przy przebiegu 130 tys potrafila spalac ok 8-9 l/100 gazu , po przejechaniu ok 40-50 tys km na gazie trudniej było juz ja wyregulowac tak i nieraz potrafiła spalic 13 -14 l w miescie do 9-10 w trasie.zalezy wszystko od nogi i umiejetnosci jazdy kierowcy :)teraz wszystko sie ustatkowało spala ok 12 -12,5 l gazu w zimie (jazda...
~Kordess
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Samochód oszczędny jeśli chodzi o spalanie. Moja Vectra jest w gazie i zawsze pali mi w okolicach 10l na 100. Przy bardzo oszczędnej jeździe pali z 8l (w mieście) ale to już wtedy zamulająca jazda. Na benzynie nie sprawdzałem, zawsze ją mam koło połowy zbiornika ale rzadko na niej jadę :-) Jeśli zaś chodzi o naprawy to do tego samochodu są naprawdę tanie części :-) Jego naprawa można powiedzieć jest na każdą kieszeń :-)
~Łukasz R. Oleśnica
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Podane spalanie jest na LPG. Nie narzekam, bo mam ciężką nogę i to spalanie-wydaje mi się-, mogłoby jeszcze o jakieś 15% spaść gdybym nie ruszał za ostro i nie trzymałbym silnika na wysokich obrotach
~Andrzej Piła
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jak na silnik 1,8 moglo by byc lepiej ale bez tragedi, Forotka tescia pali podobnie oczywiscie gazu.Vectra benzyna to miasto10 trasa 7,5 LP: odpoweidnio 12/9,5 l/100km
~@grzechu
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mam automat na trasie pali porównywalnie z manual ale po mieście to tragedia
~vectrowicz
miasto 7.8 l / trasa 6.0 l przy predkości do 120km/h beznzyny
~domin vectra90@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
z lpg poprostu bajunia, instalacja podciśnieniowa brc.
~duzy1203@wp.pl
gaz 9l/100 przegłąd 160 naprawy grosze:D
~Goguś™
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Części bardzo tanie,łatwo dostępne.
Opel Vectra A Hatchback