Oceny Opel Vectra A Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1988-1995

Opel Vectra A Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1988-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra A Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1988-1995

~domin vectra90@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
witam. viki kupiłem z przebiegiem 236000 :) samochód od dłuższego czasu nie używany, jako nowy właściciel założyłem gazownie brc podciśnieniową. po instalacji wymiana: rozrząd plus pompa wody koniecznie, swiece, przewody, termostat, chłodnica wody, hamulce plus tarcze, czujnik położenia przepustnicy, sonda lambda, akumulator, olej i filtry, linka sprzegła, regulator napięcia, łożysko przód, tuleja tył, swożnie przód, poprawa blacharki....
~piotr lubin
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z auta , swietne na sam poczatek kariery za kierownica. Nie sprawia problemów , odpala w najwieksze mrozy , gdy inni właściciele nowszych dieslow sie meczą pod blokiem:) Karoseria w pore zadbana nie sprawia wiekszych kłopotów .Auto godne polecenia
~Łukasz R. Oleśnica
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
W momencie gdy przesiadłem się z poloneza caro 92r., poczułem się jak w limuzynie. Auto jest-jak dla mnie-bardzo wygodne, przestrzenne i pojemne (hatchback). Ogólnie nie narzekam-usterki, jak bywa w autach w tej kategorii wiekowej-muszą wystąpić z definicji...
~Kordess
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Ten samochód mogę z czystym sumieniem każdemu polecić :-)
4,1
~lysy19777
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mozna sie skusic ale na wersje 2.0l 16v. moj 1.8l monowtrysk jest z lekka przymulony i np wyprzedzanie nie nalezy do przyjemnych. jest tez slaby pod górki, a w takiej okolicy mieszkam.
~vectrowicz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jestem b. zadowolony . zrobiłem konsewacje jaka sie nalezy i jezdże na fabrycznych blachach , nic się nie dzieje
~ja
~duzy1203@wp.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
witam jestem posiadaczem drugiej viki a 1.8 i kat 90km pierwsza była w dislu i z rocznika 89 więc juz czas się na niej odbił i musiałem ją oddać na żyletki ale miałem ją 3 lata i przejechałem 80000km i wymieniałem tylko filtry olej i tylnie łożyska reszta bezawaryjna:) w ubiegłej zimie padł silnik i już nie naprawiałem. benzynką+ gaz jeżdze kilka miesiecy i też jestem jak narazie zadowolony:) spalanie gazu 9/100 (Silnik)
3,7
~@grzechu
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mam automat na trasie pali porównywalnie z manual ale po mieście to tragedia (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~ta ja
nienarzem