Lista ocen Opel Vectra A Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1988-1995 (9) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kordess
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
silnik zajebisty ;-) mam ten samochód od 2 lat a wcześniej miała go moja matka, mój dziadek, mój wujek. Ogólnie w mojej rodzinie jest z 12 lat. Ani jednego remontu silnika, do tej pory potrafi porządnie z piskiem ruszyć. Nawet raz mnie nie zawiódł. Kiedy sąsiedzi w zimę męczyli się z odpaleniem swojej fury, ja tylko wsiadałem i od razu ruszałem ;-) Mimo tego wieku na trasie rozpędziłem ją do 170 i jeszcze miałem miejsce pod pedałem gazu :-)
~duzy1203@wp.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
witam jestem posiadaczem drugiej viki a 1.8 i kat 90km pierwsza była w dislu i z rocznika 89 więc juz czas się na niej odbił i musiałem ją oddać na żyletki ale miałem ją 3 lata i przejechałem 80000km i wymieniałem tylko filtry olej i tylnie łożyska reszta bezawaryjna:) w ubiegłej zimie padł silnik i już nie naprawiałem. benzynką+ gaz jeżdze kilka miesiecy i też jestem jak narazie zadowolony:) spalanie gazu 9/100
~piotr lubin
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
silnik nie do zajechania , mam przejechane 220 tys i prawie 100 w lpg , zero jakichkolwiek awarii.troszke moze wydawac sie mulowate , ale za to wytrzymałe , tylko lac dobry olej i paliwko;) przy wyprzedzaniu smiało mozna przeciagac na biegu 3,4 i nawet sie zbiera :)
~Andrzej Piła
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jak to Opel silnik sie poci bo musi, ale oleju praktycznie nie bierze po 200000, muł ale bardzo elastyczny i kompletnie bezwaaryjny, prosta budowa, bardzo pasuje pod LPG
~Łukasz R. Oleśnica
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Sam silnik jest w porządku-jak na jego wiek bardzo cicha praca, lecz nierówne obroty doprowadzają mnie nieraz do szewskiej pasji (ale to może być wina układu wtryskowego)
~Goguś™
Cichy,elastyczny dobrze radzi sobie w trasie. Kultura pracy: Wysoka
~vectrowicz
bez remontu taki przebieg . 2 razu uszczlka pod gowicą . jestem b, zadowolony
~domin vectra90@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
c18nz 1.8 8v plus lpg brc blitz butla w kole.
~ta ja
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
nic dodac nic ująć jak na taki stare auto to super
Opel Vectra A Hatchback