Lista ocen Opel Vectra A Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1988-1995 (10) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr lubin
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
grzeje jak cholera moja viki , chwila moment czekam az przelaczy sie na na lpg po uzyskaniu odpowedniej temperatury silnika a w aucie juz cieplutko sie robi :) wystarczy kilka km i mozna rozpinac kurtke w mrozy :) mialem problem wczesniej z grzaniem , ale wystraczyla wymiana termostatu ( koszt ok 35 zl ) i silniczek ma odpowednia temperature i w opelku przyjemniej.
~Kordess
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
W lecie ciężko jest wychłodzić wnętrze samochodu :-/ Klimatyzacji nie posiada, ale to się da przeboleć w końcu do czegoś są te otwierane szyby :-) Ale w zimie dosyć szybko się nagrzewa i na nierozgrzanym silniku trochę dłużej mu to zajmuje ale bez tragedii :-)
~domin vectra90@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
zimą kiepsko grzeje ale to była moja wina - brak dostatecznie wyczyszczonego układu przy wymianie płynu chłodniczego.
~Andrzej Piła
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Ogrzewanie moglo by byc lepsze, nawiew zimnego poweitrza słaby, jak pada Vectra łatwo paruje, tyl zawsze zaparowany.
~vectrowicz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jak trzeba grzać to wieje naprawde goracym powietrzem a jak trzeba chłodzic to chłodzi
~Łukasz R. Oleśnica
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Przy silnym mrozie w kilka minut mamy brak śladu szronu czy zmarzniętego deszczu
~duzy1203@wp.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
dmuchawa ostatnio troche popiskuje ale mam juz drugą:)
~Goguś™
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Ogrzewanie bardzo dobre, Wentylacja za słaba.
~ta ja
super!!!!!!!!!!!!!!!
~piotrekcaro@op.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
słabo grzeje środkowy nawiew
Opel Vectra A Hatchback