Lista ocen Opel Vectra A Sedan (348) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 348 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
moja wersja-automat,przejechałem nią ponad 40000tyś km bez żadnego problemu,poprzedni właściciel też ją chwalił
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
ok, choć u mnie ciężko łapie dwójka zwłaszcza przy redukcji ale nie jest to jakis problem ktory utrudnia życie, da sie przyzwyczaić
~Gambeat@interia.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Poręczna, przełożenia łatwo się zmieniają. Nic nie skrzypi, skrzynia chodzi lekko. Jedynka, dwójka i wsteczny czasem potrafią haczyć.
~Stanko wlkp
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Moja w skutek codziennej pracy jest wyrobiona i tylko ja umiem tym operować. Jest to tez wynik mojego zaniedbania i brakiem napraw.
~Młody
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Przy silniku 2.0 dobre i długie biegi a przy szybkiej jezdzie to sie liczy techniczne przez dwa lata bezproblemu
~Jaca//
Sedan 2.0 i 16v 4x4 KAT 150KM 110kW
Jeśli chodzi o skrzynie to pracuje tak sobie biegi nie zawsze wchodza lekko zwłaszcza zimą przełożenia są zbyt długie
~Lukasz11
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
To chyba najsłabszy element tego samochodu. Mało precyzyjna i hacząca się. Poza tym przy ok. 175000 musiałem wymienić na nową.
~Mario Vectozlino
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
troche cienko z wchodzeniem 1 i wstecznego ale poza tym nie musiałem jej naprawiać przy tym przebiegu dlatego ok
~JUREK
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
PO 12 LATACH WYBIERAK SIE TROCHĘ ZUZYŁA ALE I TAK JEST DOBRZE MOŻENIE TAK JAK W NÓWCE ALE WSZYSTKIE BIEGI WCHODZĄ BEZ PROBLEMU.
~krzysiek
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
skrzynia bajki....na dwojce ciagnie do okolo 90 km/h biegi wchodza lekko o precyzyjnie czasem wsteczny zazgrzyta
Opel Vectra A Sedan