Lista ocen Opel Vectra A Sedan 1.6 82KM 60kW 1988-1993 (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~prezes_mafii@wp.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Sporo miejsca i z przodu i z tyłu. Dzielona tylna kanapa sprawia, że wygodnie usiądzie na niej tylko dwoje pasazerow. Przednie fotele dosyc komfortowe, dobre trzymanie boczne, kiepskie zagłówki
~KrzysiekK-K
Sedan 1.6 82KM 60kW
Jestem wysoki i nie mam problemów dopasować fotel,a z tylu też jechalem i jest ok ,do bagażnika wczodzą 2 dorosle osoby bez problemu i jest jeszcze dużo miejsca
~tomekbehind
Sedan 1.6 82KM 60kW
mam 187cm wzrostu i 100kg wagi, pełna swoboda za kierownicą, fotel nie jest odsunięty na max. a z tyłu jeszcze miejsce na osoby dorosłe, jest OK
~kp z wrocławia
Sedan 1.6 82KM 60kW
z przodu bez zarzutu, z tyłu w zależności od osób siedzących z przodu :) - jak siedzenia sporo cofniete do tyłu, to siedzenie z tyłu jest męczące
~miszka200
Sedan 1.6 82KM 60kW
Wnętrze bardzo przestronne, wygodne fotele dobrze trzymają na zakrentach. Jechałem nim z Holandii i nie odczuwałem dystansu którt pokonałem.
~ArriS
Sedan 1.6 82KM 60kW
Miejsca jest sporo. Na tylnej kanapie trzy osoby mieszczą się spokojnie. Z przodu również znakomicie jak na ten standard samochodu.
~LUKASARD
Sedan 1.6 82KM 60kW
NISKA POZYCJA ZA KIEROWNICOM TO LUBIE .NIE TO CO W GOLFIE 3 .JAKOŚ WYSOKO I CIASNO,NOGAMI SIĘ NIEMALŻE KIEROWNICY DOTYKA
~ghandi_pl@go2.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Jest ok, kierowca i pasażerowie mają wygodnie, chodz z tyłu gdy siedż trzy osoby jest niewygodnie tej na środku.
~R.Rabenda
Sedan 1.6 82KM 60kW
W czwórke jeździ się bardzo wygodnie jednak w piątke nie jest najlepiej ale pozatym bardzo wygodne
~centa1@wp.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
W zależności od wysokości kierowcy.Ja mam 180 cm i z tyłu jest wystarczająco miejsca.
Opel Vectra A Sedan