Lista ocen Opel Vectra A Sedan 1.6 82KM 60kW 1988-1993 (44) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DANIELO Z WOLSZTYNA
Sedan 1.6 82KM 60kW
NIejestem zadowolony zawieszenie powinienem dawno wymienic , tymbardziej że przejechałem nim 50 tys km po polskich drogach, z tyłu samochodu wydobywaja sie dziwne dzwieki. wymieniłem wszystkie gumy przy amorach . czeka mnie chyba jeszcze jakaś naprawa przy kierownicy bo cała lata.
~tomekbehind
Sedan 1.6 82KM 60kW
wszystko OK, poza zawieszeniem za słabym na nasze drogi, rocznie robię ok 12 tys. km i co najmniej 2razy w roku zawieszenie w naprawie - na szczęście niedrogie wymiany elem. met.-gum. jak łączniki stabilizatora, czasem gałki, sworznie.
~mariaczi80
Sedan 1.6 82KM 60kW
oczywiscie amorki musza byc nie zuzyte jak w kazdym samochodzie. mam samochod bez wspomagania ale podczas jazdy wogole mi to nie przeszkadza
~prezes_mafii@wp.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Jak na auto bez wspomagania dobrze się prowadzi. Ściąga w lewo. Nierówności nawierzchni bardzo czuć na kierownicy
~Krzysztof Mastusiak
Sedan 1.6 82KM 60kW
Super doskonały! Bez zarzutów. Im szybciej się jedzie tym lepiej się prowadzi (Rozpędziłem ją do 190 km/h)
~MILOSNIK OPLA
Sedan 1.6 82KM 60kW
To jest mala niedogodnosc bo jest bardzo nadsterowny trzeba uwazac i ja autko obnizylem i trzyma sie lepiej
~zephyr_750@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
dar radę w winklach trzyma się i jedzie jak po sznurku trochę gorzej w zimie ale lubie jak dupa trochę lata
~Ada
Sedan 1.6 82KM 60kW
Nie jest to sportowe zawieszenie, ale za to b. stabilne; w zimie rewelacja: trudno zarzucić tyłem.
~ghandi_pl@go2.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Nie iwem czy to wina mojego egzemparza - przód wypada na zakretach, strasznie czuły na wyważenie kół.
~opelek
Sedan 1.6 82KM 60kW
spoko tani w naprawie i samemu można to zrobic - jak na laika
Opel Vectra A Sedan